Zavřít reklamu

Deštivý a chmurný víkend je tu a s ním i tipy na další filmy, které byste určitě neměli minout. Nezáleží na tom, zdali hledáte zábavu na volné dny anebo si jenom chcete zpříjemnit večer. Výběr zlevněných filmů je opravdu široký, tak se pojďme podívat, co nám iTunes zajímavého nabízí.

The Great Wall

Vydejte se s bandou žoldáků na Velkou čínskou zeď, kde chtějí získat tajemství dálného východu. Bohužel v tomto fantasticky laděném filmu nečekejte historické vsuvky, ale spíš akcí nabitý příběh. Garin a jeho banda tak jsou zajati ještě před samotným pokusem o krádež střelného prachu, ale místo slibované popravy je čeká úplně jiný osud.

  • 49 Kč (zakoupení) / 39 Kč (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek The Great Wall můžete pořídit zde

Malý Princ

Dospívání čeká každého, kdo ještě nedospěl. O tom ví i malá holčička, která se na dospívání také připravuje. Potká však letce a objeví jeho tajemný příběh. Ten jí zavede do jejího fantaskního podvědomí, kde se celá výprava odehrává a z holčičky se opět stává malé dítě. Tohle animované dílko slibuje zajímavý děj, který si oblíbí nejen děti, ale i dospělí.

  • 129 Kč (zakoupení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Malý Princ můžete pořídit zde

12 let v řetězech

Solomon Northup měl vše, co si jen mohl přát. Osud tomu však chtěl jinak a jeho štěstí ze dne na den skončilo. Ocitá se v otroctví a stává se majetkem. Jeho život stojí takříkajíc na vlásku a v případě neposlušnosti může dostat bičem, který ho bude dlouhou dobu pronásledovat. Prožijte příběh, který se opravdu stal a poznejte i druhou a temnou stránku lidské podstaty.

  • 129,- (zakoupení) / 59 (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek 12 let v řetězech můžete pořídit zde

Ace Vetura: When Narute Calls

Kolik vtipných situací dokáže způsobit jeden ztracený netopýr? O tom může povídat Ace Vetura, který vtipnými hláškami a situacemi jenom srší. V Africké džungli se totiž mohou dva kmeni pozabíjet, pokud se bájné zvíře nevrátí na své místo. Připravte se tedy na dobrodružnou jízdu, která naopak bude proložena pěknou dávkou humoru v podání Jima Carreyho.

  • 129,- (zakoupení) / 59 (vypůjčení)
  • Angličtina (5.1), čeština

Snímek Ace Ventura: When Narute Calls můžete pořídíte zde

Hodinový manžel

Čtveřici přátel spojuje jeden bazén a oblíbená vodní zábava. Změna situace však nastane v okamžik, v němž se všechno pokazí. Bazén je vypuštěn a tahle čtyřka je ochotná udělat cokoliv. Najdou si tak podnikání, jak už z názvu vypovídá, které se zaměří na osamocené dámy. Zde však nastává vícero zvratů, s nimiž se budou potýkat hlavní hrdinové i jejich manželky v této české komedii.

  • 129,- (zakoupení) / 59 (vypůjčení)
  • Čeština (5.1)

Film Hodinový manžel můžete pořídit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.