Zavřít reklamu

Zatímco v úterý představené iPhony 11 a 11 Pro si už můžete v Online Storu Applu prohlédnout a od zítřka si je i předobjednat, speciální Battery Case zajišťující telefonům o mnoho hodin delší výdrž baterie. To však nemusí nutně znamenat pohromu. Přední výrobce příslušenství Mophie totiž již včera představil svou verzi Smart Battery Case, která kryt od Applu 100% zastoupí a dokonce i v lecčem překoná. 

Novinka z dílny Mophie spadá do její produktové řady Juice Pack, ve které naleznete nabíjecí pouzdra i pro další modely iPhonů. Plastovo-gumový kryt podporuje jak bezdrátové nabíjení, tak i nabíjení přes USB-C kabel, díky kterému by měl být nabit při použití vhodného adaptéru skutečně rychle.  Spodní strana krytu pak samozřejmě nabízí přístup k Lightning portu pro připojení sluchátek či jiného příslušenství, které se přes něj propojuje. Poměrně zajímavé je, že na rozdíl od pouzdra Applu nabízí Juice Pack od Mophie i tlačítko pro (de)aktivaci, kterým můžete neustálé nabíjení iPhonu pouzdrem zastavit. K dispozici jsou dále LED diody, které uživatele upozorní na úroveň nabití akumulátorů v pouzdře. Nicméně se dá očekávat, že pi připojení se objeví stav akumulátorů i ve widgetu na iPhonu.

Velmi slušné jsou i kapacity jednotlivých pouzder. Zatímco Juice Pack pro iPhone 11 a 11 Pro se můžete těšit na 2000 mAh, větší pouzdro pro iPhone 11 Pro Max nabídne rovnou 2200 mAh. Z kapacit tedy můžeme usuzovat, že výdrž iPhonů se prodlouží skutečně citelně. Na přesné hodnoty si ale budeme muset počkat až do října, kdy se dostane novinka na pulty obchodů včetně Online Storu Applu. Její cena má být v USA 99,95 dolarů s tím, že dostupná bude hned v několika barvách včetně černé, růžové či (PRODUCT)RED. 

Bateriovy kryt Juice Pack od Mophie

Související články

Dnes nejčtenější