Zavřít reklamu

Apple včera představil své nové Apple Watch Series 5. Novinka se od svého předchůdce příliš výrazně neliší, přináší ale pár nových funkcí, mezi které patří například kompas nebo nástroje pro účast v lékařských výzkumech. Mezi další aktuality, spojené s Apple Watch Series 5, patří nový Always-On displej nebo třeba ještě větší nezávislost na iPhonu. Všechny nové vlastnosti páté generace Apple Watch zdůraznila společnost Apple v reklamě, kterou odvysílala v rámci včerejší Keynote. Všimli jste si ve spotu povědomých lokací?

Pokud jste pečlivě sledovali včerejší Apple Keynote, určitě vás v reklamě na Apple Watch Series 5 na první pohled zaujaly povědomé záběry z metra. Část reklamy se totiž podle všeho natáčela mimo jiné také v jedné ze stanic pražského metra trasy A – vidět můžeme důvěrně známé prostředí stanice i vagony metra. Do klipu byly podle všeho pro účely reklamy přidány turnikety, přes které jedna z aktérek reklamy prochází. Záběry jsou relativně rychlé, mohlo by se ale jednat o stanici Náměstí Míru.

Záběry z podzemní dráhy ale nejsou jediné, které nás v reklamě na Apple Watch Series 5 zaujaly  – povědomě působí i dům na začátku celého klipu, stejně jako některé záběry krajiny. Nebylo by to poprvé, kdy by se reklama na nějaký Apple produkt natáčela v Čechách – v minulosti jsme si českých lokalit mohli všimnout například v jednom z vánočních spotů, v relativně nedávné době šlo třeba o reklamu na iPhone XR. Poznali jste v reklamě pražské metro? Byly vám povědomé i některé z dalších záběrů? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

Další články