Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi příznivce originálních řemínků k Apple Watch, máme pro vás skvělou zprávu. Včerejší Keynote totiž nepřinesla do Online Storu Applu jen nové produkty, ale rovněž snížila ceny některých stávajících mezi nimi jsou i kožené řemínky, milánské a článkové tahy. U prvních dvou modelů klesla cena zhruba o třetinu, u posledního pak o 1 700 a 1 900 korun.

Ještě nedávno svítila u kožených řemínků s magnetickým zapínáním a milánských tahů shodná cena 4 290 korun, která mnohé jablíčkáře od jejich koupi odrazovala. Po včerejší Keynote však ceny těchto řemínků klesly shodně na 2 790 korun, tedy o rovných 1 500 korun. Tato cena je samozřejmě stejná pro všechny barevné i velikostní varianty – tedy v případě kožených řemínků pro hřejivě žlutou, černou a sedlově hnědou a v případě milánského tahu pro vesmírně černou, zlatou a standardní, tedy stříbrnou. Co se pak týče článkového tahu, ten Apple prodával v klasické nerez verzi za 11 490 korun a ve vesmírně černé verzi za 14 490 korun. Nyní za tytéž řemínky zaplatíte 9 790, respektive 12 590 korun. O 100 korun pak klesly ceny náhradních článků do obou těchto řemínků a to konkrétně z 1 490 na 1 390 korun. 

Co přesně Apple ke snížení cen vedlo zůstává záhadou. Jisté je však to, že se ke snížení odhodlal po celém světě a tudíž nelze kalkulovat například se změnami kurzu koruny k dolaru. Jako poměrně pravděpodobné vysvětlení se tak může zdát zkrátka jen snaha zvýšit prodejnost originálních řemínků, která nemusela být s ohledem na jejich vysoké ceny v minulosti zrovna růžová. To ale relativně nízké ceny u těchto luxusnějších řemínků zcela určitě změní. A co vy, rozhodnete se taky pro jeden z nich? 

Dnes nejčtenější

.