Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Podle me nemuseli zvetsovat rozmery. Ma to byt nejlevnejsi iPad. Nicmene je to vybavou stejne jako iPad 2018. Chapu snahu o znovupoukazani na nejlevnejsi variantu, ale podle me mohli udelat napr. barvy jako Xr a efekt by byl mozna lepsi.
  Displej ma 10,2 u noveho Airu je to 10,5 a mini ma 7,9. Pro uplnost Pro ma 11 a 12,9. Proto se mi zda trosku zbytecne to zvetseni displeje (a i vnejsich rozmeru iPadu), vznikla tak velka mezera, kterou puvodni iPad 2018 vyplnoval svym 9,7” displejem

  Za mne super. Po té co jsme si domu zakoupili iPad 10,5 pro už bych nikdy nedal ani korunu za android nedej bože windows.
  Za mne je novém iPad pecka. Ostatní jsou buď malé nebo drahé a nevyužiji je. Pencil měli dat za 1000kc a nestíhali by je vyrábět. Takže já dávám palec nahoru a kupuju na Vánoce dceři.

  Za mě taky SUPER příspěvek, cos vyplodil. Akorát o tobě vypovídá, žes neměl nikdy pořádný Android tablet, třeba Galaxy Tab S6, nebood MS Surface?
  Ale jen se dál ztrapňuj a matlej si po svém levném iPadu ze starých součástek a můžeš u toho kvičet blahem. Kdybys napsal alespoň iPad Pro, tak OK.

  Proč se snažíš znevážit něčí názor, když nevíš co měl nebo neměl a jaké má zkušenosti. Prostě vyslovil názor, který ti není příjemný tak prskáš jako malé dítě.

  Recyklace starého šrotu, navíc rámy, jak z 80tých let! iPady Pro jsou zas ohebné bazmeky. Snad přijdou s iPadem pro 2 generace, který bude mít solidní konstrukci, kde se nebudu muset bát, že se mi ohne, šasi třeba slitina titanu?

Vložte vlastní komentář

celý text