Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za mě jedná z klíčových vlastností proč jsem kupoval Apple zařízení.
  Uvidím co ukáží za rok. Pokud tam nebude otisk prstu v displayi tak s největší pravděpodovnosí po 7 letech od Applu odcházím.

  Tak to mě velice zaráží že u nové generace telefonu za ty peníze tuto funkcionalitu tam nenechají pro mě 3D touch je velice klíčová vlastnost to je jqk kdyby odstranili mikrofon

  3D Touch používám často, ale už se s nim pomalu loučím s příchodem IOS 13. Nechápu jak jedinou odlišnou a dobrou věc můžou dat pryč. Tohle nepochopím. Nějaká haptika tohle proste 100 procentně nenahradí. To se proste nedá. Apple jde proste do haje. Na všem chtej jenom ušetřit, ale cenu tam napali nehoráznou. Už mě to přestává bavit.

  Face ID je naprosta pitomost. Jednim z duvodu je jeho pouzitelnost, odpovedel jsi si sam. Musis si davat telefon pred ksicht, aby to fungovalo. Navic kvuli tomu ma telefon ten archaickej „zub“. Oproti otisku to nic zasadniho neprinasi. Kecy o bezpecnoati nezeru. Kazdej mental porad neco sdili, ale ma strach z bezpecnosti 🤣🤣 pritom ma v telefonu lejno.

  FaceID nepotrebuje aby si si telefón dával pred ksicht, funguje pohodlnejšie, funguje pri spotených, mokrých rukách, funguje vždy na prvýkrát, je rýchlejšie pri overovaní v aplikáciách, nákupoch, Apple Pay, Keychain, atď. je inteligentnejšie a dokáže zobraziť náhlad notifikácii bez fyzickej interakcie.

  A se snímačem ten telefon ani nemusíš probouzet. Stačí přiložit otisk na vypnutou obrazovku. V případě always on dokonce i vidíš kam přesně prst přiložit. Zpocený a mokrý ruce nevadí, protože to je ultrazvuk. Mnohem lepší, rychlejší a elegantnější řešení. Apple se k tomu brzy vrátí a po face ID ani pes neštěkne.

Vložte vlastní komentář

celý text