Zavřít reklamu

Po zjištění data vydání iOS 13 se na světlo světa dostalo i datum vydání veřejné verze operačního systému iPadOS a iOS 13.1, který je již také ve fázi beta testování. Pozitivní je, že ani na jeden z nich nebudeme muset čekat příliš dlouho – konkrétně 11 dní.

Přední představitelé Applu krátce po Keynote prozradili, že po 19. září a uvolnění iOS 13 počítají s uvolněním iOS 13.1 a iPadOS poslední záříjový den, tedy 30. září. Proč dojde k tomuto zdržení u iPadOS sice neprozradili, zřejmě se však zkrátka objevily problémy při jeho vývoji a ty jej o pár dní zdržely. Naštěstí se však nejedná o zdržení nikterak velké.

Kromě operačních systémů pro iPhony a iPady dorazí velmi brzy i operační systém pro chytré hodinky Apple Watch. Jeho nejnovější dorazí na hodinky stejně jako iOS 13 – tedy 19. září. Zajímavé však je, že jen na vybrané modely – konkrétně na Series 3 a Series 4. Majitelé Apple Watch Series 1 a 2 si budou muset počkat, jelikož vydání jejich updatu má Apple naplánovaný na průběh podzimu. Co se pak týče operačního systému pro Macy, tedy macOS Catalina, ten na ně dorazí dle slov Applu v průběhu října. Přesného termínu jsme se však bohužel ani tentokrát nedočkali. Nezbývá tedy než doufat, že to bude brzy.

Související články

Dnes nejčtenější

.