Zavřít reklamu

Rok se s rokem sešel, každý z nás je zase starší, technologie jsou opět vyspělejší. Přijde mi to jako včera, kdy jsme společně sledovali představení loňských iPhonů a nyní už odpočítáváme prakticky poslední hodiny před tím, než dojde k představení dalších zařízení. Úterní jablečná konference bezesporu nabídne představení nových iPhonů 11, nejspíše společně s představením Apple Watch páté generace. Po softwarové stránce se můžeme těšit na vydání nových operačních systémů, konkrétně iOS 13, iPadOS 13, macOS 10.15 Catalina, tvOS 13 a watchOS 6, pro širokou veřejnost. Objevily se také spekulace ohledně „One more thing…“, tudíž je dosti pravděpodobné, že má Apple v rukávu nějaké eso, se kterým se s námi bude chtít podělit. Pokud chcete být u toho, tak vám nezbývá nic jiného, než se v úterý, 10. září 2019 v 19:00 dívat na přímý přenos.

Pokud se i vy nemůžete představení nových Apple produktů dočkat a odpočítáváte poslední hodiny, s největší pravděpodobností vás zajímá, kdy a kde se na živé představení budete moct dívat. Asi se shodneme na tom, že by bylo nejlepší se na představení nových zařízení dívat přímo na vlastní oči v Divadle Steva Jobse v Apple Parku, avšak nedělám si ambice, že by někdo z nás mohl mít na tuto akci přístup. Jediná možnost je tedy sledovat představení živě prostřednictvím živého přenosu. Jak tedy na iPhonu, iPadu, Macu a Apple TV sledovat živý přenos?

Představení iPhonu 11 a dalších novinek na Macu nebo MacBooku

Živý přenos z představení nových produktů budete na vašem jablečném zařízení s operačním systémem macOS moct sledovat z tohoto odkazu. Pro správné fungování budete potřebovat Mac nebo MacBook běžící na operačním systému macOS High Sierra 10.12 nebo novějším.

Představení iPhonu 11 a dalších novinek na iPhonu nebo iPadu

Apple se s námi podělil o informaci, že pro zařízení iPhone a iPad bude nejlepší živý přenos sledovat z tohoto odkazu. Abyste stream mohli sledovat, budete potřebovat Safari a iOS 10 nebo novější.

Představení iPhonu 11 a dalších novinek na Apple TV

Pokud se rozhodnete jablečnou konferenci sledovat z jablečné televize, máte to nejjednodušší. Stačí si otevřít menu a rozkliknout živý přenos konference.

Představení iPhonu 11 a dalších novinek na operačních systémech Windows nebo Android

Jak sledovat představení nových produktů od Apple na ostatních plaftormách? To se dozvíte v následujících dnech na magazínu Letem světem Applem, a proto nás určitě sledujte i nadále, aby vám nic neuniklo.

apple keynote 2019 pozvanka

Dnes nejčtenější

.