Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A proč bych tu kartu vůbec musel někam nosit? Spáruji ji přece s telefonem a hotovo, dál platím telefonem nebo rovnou hodinkami.

    Apple Card vznikla prakticky jen pro místa, kde není právě bezkontaktní placení možné. Ale pokud byste nakupoval jen na místech s podporou bezkontaktních plateb, fyzickou kartu u sebe mít nemusíte.

    Hmm kde dneska v roce 2019 není ještě bezkontaktní placení? To už musí být prd*l světa na druhou . Každopádně by k ní měli dát speciální hedvabné pouzdro , aby se náhodou nepoškrála. Samozřejmě je to vtip jen . Oni to pouzdro budou prodávat za přijatelných 99$. A poté tu budou lidi říkat jaký to má smysl a srovnávat pouzdro na kartu s pneumatikama na Bugatti veyronem nebo turbem u sportovního auta .

    2 Lukas: představ si, že v USA používají ještě i FAX – a to nemluvím o nějakém zapadlém venkově, ale setkal jsem se s tím několikrát teď v Miami.

    Apple futrál na kartu se jako další obchodní a marketingový tah nejspíš chytí, ale podle všeho není potřeba. Ta karta nemá problém s klasickou koženou peněženkou (kdo ví jestli to dnes ještě vůbec vyrábějí z kůže). A to že ji nějakej mistr či všeuměl sedřel „rádoby běžným“ používáním během krátké doby není až takové překvapení.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější