Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Fakt nechápu, co vymýšlejí. To skutečně někdo fotí tabletem? Stačil by kvalitní přední foťák na videohovory. Já se hlavně těším, až za dva roky představí iPad mini s úzkými, rámečky jaké dnes mají Pro verze. Jedenáctka je na denní používání moc velká, aktuální mini má ale prehistorickýdesign. Ty rámečky z roku 2011 jsou dnes už vážně šílený.

  Kdyby jsi byl z Prahy tak by jsi denne videl ze takova tretina turistu foti na tablet.
  To co ty si nedovedes predstavit je nekde jinde bezne…

  Jsem z Prahy, vidím to sporadicky. Pět let zpátky móda, ale jak se začaly zvětšovat úhlopříčky mobilů, turisté s tablety jakoby vymizeli. Kromě těch starších ,ti změny neradi.

  Krtek: praštěný jsi ty. Mobil je i na internet. Že jsi starý a slepý, to není náš problém. Internet v mobilu je naprosto přirozená věc.

  Hlásím, žei v Brně máme takové exoty, co fotí tabletama a taktéž turisty. Ale dneska, při velikosti „mobilů“ s úhlopříčkou blížící se 7″ to zas asi tak exotické není, když 7″ měli před pár lety tablety (byť s patřičně tlustými rámečky).
  Na iPad Pro se moc těším a doufám, že změní konstrukci, protože kvůli ohýbání jsem do něj nešel. Nikdo nechce aby se mu tablet za 40 tisíc ohl v batohu…..

Vložte vlastní komentář

celý text