Zavřít reklamu

Před malou chvílí vydal Apple zcela nečekaně novou verzi svého operačního systému iOS 12, tentokrát s označením 12.4.1. Ta je jako již tradičně určena pro všechny kompatibilní iPhony, iPady a iPody touch a dostupná je v Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Stejně tak jsme se dočkali vydání tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 a revidovaný macOS 10.14.6.

Co nového přináší nová verze operačního systému není zcela jasné, jelikož ve výpisu novinek stojí jen to, že aktualizace přináší “důležité aktualizace zabezpečení a je určena všem uživatelům”. Je tedy velmi pravděpodobné, že se Apple v updatu zaměřuje na opravu bezpečnostní chyby, která umožnila vznik jailbreaku pro iOS 12.4, který nejednoho jailbreakáře velmi potěšil. To ostatně naznačuje i velikost updatu – na iPodu touch (2019) zabírá pouze 71,3 MB. To samé v bledě modrém pak platí i u ostatních operačních systémů. 

ios 12.4.1

Aktualizaci byste měli již nyní bez problému vidět v nastavení. Jak to však u Applu bývá, je možné, že kvůli přetíženosti serverů bude její stahování trvat dlouhé desítky minut, přestože je velmi malá. Po prvotní „vlně“ stahování se ale rychlost downloadu zrychlí.

Dnes nejčtenější

.