Zavřít reklamu

Před malou chvílí vydal Apple zcela nečekaně novou verzi svého operačního systému iOS 12, tentokrát s označením 12.4.1. Ta je jako již tradičně určena pro všechny kompatibilní iPhony, iPady a iPody touch a dostupná je v Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Stejně tak jsme se dočkali vydání tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 a revidovaný macOS 10.14.6.

Co nového přináší nová verze operačního systému není zcela jasné, jelikož ve výpisu novinek stojí jen to, že aktualizace přináší “důležité aktualizace zabezpečení a je určena všem uživatelům”. Je tedy velmi pravděpodobné, že se Apple v updatu zaměřuje na opravu bezpečnostní chyby, která umožnila vznik jailbreaku pro iOS 12.4, který nejednoho jailbreakáře velmi potěšil. To ostatně naznačuje i velikost updatu – na iPodu touch (2019) zabírá pouze 71,3 MB. To samé v bledě modrém pak platí i u ostatních operačních systémů. 

ios 12.4.1

Aktualizaci byste měli již nyní bez problému vidět v nastavení. Jak to však u Applu bývá, je možné, že kvůli přetíženosti serverů bude její stahování trvat dlouhé desítky minut, přestože je velmi malá. Po prvotní „vlně“ stahování se ale rychlost downloadu zrychlí.

Související články

Dnes nejčtenější

.