Zavřít reklamu

Zatímco v posledních letech jsme byli zvyklí vídat v průběhu léta spousty úniků reálná fotek odhalujících chystané Apple produkty, letošek je v tomto ohledu skoupý. Pravdou totiž je, že jsme doposud neviděli jednou fotografii, která by alespoň podle jejího autora zachycovala produkt, který se Apple chystá v následujících několika týdnech či měsících představit. To se však dnešním dnem mění. Na internet se totiž dostala fotka údajně zachycující Apple Watch Series 5. 

Apple Watch Series 5

Fotka Apple Watch Series 5 se poprvé objevila na sociální síti Instagram. Vidět na ní můžeme hodinky designově velmi blízké loňským Series 4, na kterých je otevřeno Nastavení, konkrétně pak sekci Informace v Obecné. V té můžeme vidět verzi operačního systému, operátora a především pak číslo modelu. Právě podle toho lze usuzovat, že se jedná o Apple Watch Series 5, jelikož produkt s číslem A2157 byl před pár dny registrován u Eurasijské ekonimické komise. Bohužel, je to právě jen toto číselné označení, podle kterého lze soudit, že se jedná o Series 5. Jinak totiž vypadají vyfocené hodinky ve všech ostatních aspektech stejně jako loňský model. Na druhou stranu, podle informací z posledních týdnů u Series 5 skutečně žádná výrazná designová změna nepřijde.

 

Novou generaci Apple Watch by měl Apple podle všech očekávání představit zhruba v polovině září spolu s novými iPhony. Zřejmě nejzajímavější novinkou této série má být použití titanového a keramického těla, které hodinkám dodají punc luxusu. Zatímco pro keramiku se Apple již v minulosti několikrát rozhodl, v případě titanu se bude jednat o naprostou premiéru. Nezbývá tedy než doufat, že budou obě verze cenově dostupné a hlavně pak, že budou prodávány i na našem území. Pokud by totiž Apple zvolil opět strategii „Hodnotné materiály = LTE verze = prodeje je v zemích s podporou LTE“, měli bychom opět smůlu.

Související články

Dnes nejčtenější

.