Zavřít reklamu

Že Samsung nevynechá jedinou příležitost, kdy by mohl rýpnout do Applu, není již řadu let žádným tajemstvím. Zatímco však v minulosti zpravidla reagoval svými rýpanci na různé přešlapy Applu či slabiny jeho produktů, jeho čerstvá provokace, zda se tak dá jeho čin vůbec nazývat, přichází jako blesk z čistého nebe bez jakéhokoliv impulzu ze strany Applu. Jeho hlavním cílem jsou tentokrát iMessage. 

Jihokorejci se do jablečné komunikační služby opřeli formou relativně velkého množství GIFů na GIPHY, ve kterých se snaží přesvědčit, že klasické zprávy označované na iPhonech zelenou bublinkou jsou minimálně stejně dobré jako iMessage označované modře. To si zřejmě podle Samsungu mnozí uživatelé iPhonů neuvědomují a textovky raději zasílají jen dalším uživatelům iPhonů, jelikož iMessage nabízí v porovnání se SMS mnohem větší možnosti v čele s různými animacemi ozvláštňujícími odeslané či přijaté zprávy či jednoduchým odesíláním fotek. Majitelé telefonů s Androidem – tedy i modelů od Samsungu – pak mohou být jablíčkáři škádleni, že podobně kvalitní službu jejich telefony nenabízí. Právě těmto posměváčkům budou ale nyní moci androiďáci bojovat novými gify.

Je poměrně zvláštní, že se Samsung pouští do boje s Applem i na této frontě, jelikož i mezi uživateli Androidu se najde obrovské množství těch, kteří sportovně přiznají, že iMessage je skutečně skvělá věc a na jejich systému jim chybí, byť se dá nahradit jinými řešeními jako třeba WhatsApp. Navíc srovnávání klasických SMS, které známe v jejich nynější formě již spoustu let, s iMessage, které zkrátka nabízí víc, ze kterého vzejde remíza či dokonce vítězství klasických SMS také nepůsobí zrovna úplně košér. Na druhou stranu, co od Samsungu, který se Applu nejprve v reklamách vysmíval za absenci 3,5 mm jack konektoru a poté je po odstranění téhož prvku z Note 10 smazal, také čekat, že? 

  • Gify Samsungu rýpající do iMessage si můžete prohlédnout zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.