Zavřít reklamu

Už je to nějaký pátek, co nám Apple představil připravovaný iOS 13. Jako obvykle přislíbil lepší stabilitu celého systému a výdrž baterie. Záhy začaly vycházet bety, které nám v pozdějších fází mohou napovědět, zda se skutečně povede Applu dostát svému slovu. Před pár dny jsme se dočkali Bety s pořadovým číslem 7, která bude jedna z posledních. Můžeme tedy říct, že iOS 13 je již před dokončením. Po každé betě vám přinášíme pohled na srovnání aktuálního verze iOS 12 s nejnovější Betou, abychom mohli posoudit, zda se věci hýbou správným směrem. Odpověď na naše otázky nám dávají zahraniční Youtube kanály, které se po vydání bet ihned vrhají na srovnávací testy.

Dnes zde máme video kanálu iAppleBytes, který provedl test baterie v aplikaci Geekbench. Nutno dodat, že se nedala čekat žádná zázračná vylepšení. Test byl proveden na iPhonech 6S, 7 a 8. IPhone 6S na iOS 12.4 vydržel 3 hodiny a 17 minut, na betě 7 pak o pouhou minutu déle. iPhone 7 běžel 3 hodiny a 35 minut na iOS 12.4, na betě 3 hodiny a 30 minut. Poslední jmenovaný zvládl na obou systémech shodně 3 hodiny a 25 minut. Na video z testu se můžete podívat pod článkem.

Vzhledem k iOS 12.4 tedy můžeme říci, že se žádné zlepšení, pokud nepočítáme minutu k dobru u iPhonu 6S, nekoná. Je třeba ale mít na paměti, že se stále jedná pouze o jednu z bet. Ostrého iOS 13 se dočkáme zhruba za měsíc a do té doby třeba ještě Apple zvládne o pár minut výdrž vylepšit. Na druhou stranu každý nabíjíme svůj iPhone až večer a rozhodně se nedá říct, že by výdrž byla špatná.

Dnes nejčtenější

.