Zavřít reklamu

Pokud jste zapojeni do vývojářského testování nových operačních systémů Applu, máme pro vás skvělou zprávu. Před malou chvílí jsme se totiž dočkali vydání osmých vývojářských beta verzí iOS 13, iPadOS 13 a watchOS 6.Pokud tedy máte svá zařízení označena příslušnými beta profily jako vývojářská, update byste již měli vidět na příslušném místě.

[Aktualizace]: Kromě bet vývojářských vydal včera Apple pro tytéž systémy kromě watchOS 6 i 7. bety veřejné.

Vzhledem k tomu, že se naplno přesouváme do druhé poloviny beta testování, je prakticky jasné, že příliš mnoho novinek už do systémů přibývat nebude. Apple se totiž v této fázi zpravidla zaměřuje na opravy veškerých chyb a nedodělků, které sužovaly předešlé verze. Nutno ale podotknout, že těch v předešlých verzích příliš nebylo. Kromě oprav se Apple zajisté zaměří i na zvýšení stability a rychlosti a to jak u mobilních systémů, tak i u systému pro televizi.

Dá se očekávat, že se v následujících dnech dočkáme jak vydání zbylých vývojářských bet systémů, tak i nových bet pro veřejné beta testery. Ty si může stáhnout každý z vás poté, co se zaregistruje na stránce beta.apple.com a do svého zařízení nainstaluje vývojářský profil. Je však potřeba mít na paměti, že se jedná stále o betu, která nemusí fungovat zcela dokonale.

Související články

Dnes nejčtenější

.