Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  neviem či pomenovanie 3D Touch je stále ešte aktuálne u ios 13 vôbec netreba zatlačiť na ikonu aj tak sa vyvolá submenu danej aplikácie pamätám si keď 3D Touch bola novinka a diskusiách sa objavovali názory že to isté má konkurencia len stačí podržať prst dlhšie na ikone a hľa čo s toho že máte displej citlivý na tlak ios 13 je to jedno

  Dobrý den, nevíte někdo jestli v ios13 je možné mít různá vyzvánění u každé simky? A jestli je možné volit ze které simky se odešle smska, zkrátka jestli bylo vylepšeno něco v oblasti používání dvou simek?

  Používá někdo sz Vás iOS13 a George GO? Pokud ano, od beta5 mi nejdou notifikace, má někdo stejný problém?

  Nazdar, Martin, mne sa to stalo. Aj keď som mal push notifikácie zapnuté a všetko v poriadku, nechodili…
  Urobil som hard reset iPhonu a problém som vyrišiel. Podrž vypínacie tlačítko spolu s tlačítkom pre zníženie hlasitosti dokým sa iPhone nevypne a znova nenabehne logo Applu, v tedy pusť obe tlačítka, zadaj kód a hard reset je hotový a malo by to ísť, teda mne osobne to pomohlo. :)

  Již léta používám Kalkulačku Sci:Pro Calculator jak na iPhone, tak na iPadu. Bohužel na iPadu kde mám iPadOS 13 mi po spuštění vždy spadne. Trvá to od první bety. Nepomohla ani přeinstalace. Psal jsem i autorovi aplikace, ale neodpověděl. Máte ji někdo a funguje vám?

  Používám iOS13 od 3. bety a  od 5. aktualizace jsem se nesetkal s žádným problémem. Teď už je to fakt ladění detailů, stability a výkonu. Škoda jen, že bankovnictví Equa mi stále nefunguje, protože se nejedná o oficiální verzi systému. Takže musím používat Richee.

  Ahoj všem, chtěl jsem požádat o pomoc. VOd doby bety 6 se mi sami začali odpojovat hodinky od telefonu, když jsem nebyl na Wi-Fi. Hodinky (beta 6) jsem restartoval, ale bohužel už nespároval :( Nevíte prosím někdo, jak je znovu spárovat? Jsem bezradný!!! Děkuji moc za vaše rady.

Vložte vlastní komentář

celý text