Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Poohlížíte se po novém MacBooku, který s sebou můžete brát kamkoliv? V tom případě máme dobrou zprávu. Zejména loňské modely MacBook Air jsou teď se slevou 11 až 21 % na iWantu.

MacBook Air je nejkompaktnější MacBook, který můžete nyní po usmrcení 12″ MacBooku oficiálně pořídit. V nejtlustším místě je tenký pouze 1,7 cm, takže nebude překážet a navíc váží 1,35 kg, a tudíž jeho tíhu rozhodně nepocítíte. K tomu si připočítejte úžasnou výdrž na baterii, která se pohybuje okolo 12 hodin, takže všechny kabely mohou zůstat doma. Tento MacBook se hodí pro běžnou práci s webem či kancelářskými programy. To především ocení studenti nebo manažeři, kteří nepotřebují ten nejvyšší výkon. Neznamená to, že by si MacBook Air neporadil s programy typu iMovie nebo Photoshop. Zaujme rozhodně i úžasný Retina display, který nabízí dechberoucí obraz. Za zmínku stojí rozhodně i velmi příjemná klávesnice, jenž vaše psaní posune na novou úroveň. Obří trackpad, se kterým zvládnete prakticky cokoliv, a díky funkci Force touch a chytrým gestům můžete myš nechat doma, protože vaše prsty všechno zvládnou, se rozhodně také hodí. A bezpečnost? Tu zajišťuje čtečka otisků prstů a bezpečnostní čip T2 Security.

MacBook Air toho nabízí opravdu hodně, ale teď se pojďme podívat přímo na ceny, za které ho můžete pořídit. Za základní model 2018 s 8 GB RAM, 128 GB SDD diskem a procesorem Intel Core i5 s frekvencí 1,6 GHz. Zaplatíte 28 490 Kč. V případě, že byste toužili po dvojnásobné kapacitě RAM či SDD disku, tak je tu varianta za 39 990 Kč (48 390 Kč).

Související články

Dnes nejčtenější

.