Zavřít reklamu

Spuštění nedávno představené streamovací služby TV+ se blíží závratnou rychlostí. Apple jej má totiž naplánované už na letošní podzim, který se začne zanedlouho hlásit o slovo čím dál hlasitěji. Aby své uživatele na službu co nejvíce navnadil, vypustil před pár hodinami minutovou upoutávku na jednu z vlajkových lodí služby – seriál The Morning Show. 

Obsazení “ranní show” je vskutku hvězdné. Objeví se v ní totiž takové herecké ikony jako Jennifer Aniston, Reese Withespoon či Steve Carell, které budou ztvárňovat moderátory amerického pořadu The Morning Show. Jak už jeho název napovídá, jedná se o ranní show, kterou při vstávání sledují miliony Američanů po celé zemi. Těšit se tak můžeme  na pohled do života moderátorů a toho, jak jim jejich práce ovlivňuje životy, ale také na pohledy do zákulisí celé show, díky čemuž si budeme moci udělat velmi dobrou představu o tom, jak tento nejen americký fenomén vlastně vzniká. Nutno podotknout, že “pohledy za oponu” těchto pořadů jsou spíše vzácností, z čehož by mohl právě nový pořad Applu těžit. 

Upoutávka sama o sobě mnoho neprozrazuje, jelikož zachycuje de facto jen prostory, ve kterém The Morning Show vzniká. Její zpracování je ale vskutku povedené a naznačuje, že se máme skutečně na co těšit. Ostatně, nic jiného než vypuštění kvalitního snímku Applu ani nezbývá. Konkurence na poli streamovacích videoslužeb je skutečně silná a pokud na ní chce uspět, nezbývá mu nic jiného než vypouštět do světa jen a pouze kvalitní snímky. 

Jak už bylo zmíněno výše, TV+ bude spuštěno na podzim a to v mnoha zemích světa včetně České republiky. Služba bude dostupná přes aplikaci Apple TV, kterou Apple kvůli této novince na všech zařízeních i výrazně přepracoval, díky čemuž by tak mělo být její využívání o poznání příjemnější. Snad tedy exkluzivním obsahem, který bude na platformě dostupný, společnost zaujme. 

Související články

Dnes nejčtenější

.