Zavřít reklamu

Květnové představení Apple Card bylo pro mnohé jablíčkáře do jisté míry překvapením, jelikož se o této novince v předešlých týdnech hovořilo pramálo. Přesto si však svou chvilku slávy na pódiu užila a co víc – svět velmi zaujala. Na její příchod jsme sice museli počkat až do srpna, avšak nyní se o ní můžeme konečně dozvědět vše důležité a možná i něco navíc.

Kartu si od včerejška může objednat první skupina zákazníků Applu, která se vešla do první karetní vlny. Další vlny přinášející Apple Card zákazníkům pak mají následovat v průběhu celého srpna. I proto Apple nelení a snaží se Apple Card propagovat, kde to jen jde. Ruku v ruce s tím jde také návod, jak vlastně kartu používat, který Apple zveřejnil na svém YouTube kanálu. Série videí má brzkým uživatelům pomoci se zorientovat a zbytku v předstihu vysvětlit, jak vlastně bude celý systém fungovat. Apple Card by se sice neměla příliš lišit od klasické kreditní karty, ale rozdíl je především v tom, že bude spjatá s aplikací, kde budete moci kontrolovat své příjmy, výdaje, trvalé platby a využívat další funkce.

O kartu se bude možné přihlásit v aplikace Wallet, nebo se informovat na oficiálních stránkách, kde společnost popisuje způsob jak Apple Card získat. My si sice na jablečnou kreditní kartu ještě nějakou dobu počkáme, ale mít informace v předstihu není nikdy na škodu, a tak bychom doporučili na oficiální kanál Applu zavítat. Jediným požadavkem je věk nad 18 let a iOS 12.4 a vyšší, abyste mohli kartu spárovat s aplikací. Uvidíme, zda karta naváže na úspěch Apple Pay a stane se další oblíbenou platební metodou, jež se časem rozšíří i u nás.

Související články

Dnes nejčtenější

.