Zavřít reklamu

Instagram má v dnešní době snad každý, kdo rád fotí. U AirPods tomu tak však rozhodně není, jelikož je jejich cena poměrně vysoká. Mobil Pohotovost si pro vás ale připravila zajímavou slevovou akci, díky které bude možné na nákupu AirPodů výrazně ušetřit.

Úkol je jednoduchý. Stačí jen Mobil Pohotovost pomoci získat na Instagramu krásné číslo 6363 sledujících, a to do konce tohoto měsíce (už teď jich je tam něco přes tři tisíce), takže nejde o nic, co bychom nemohli společně překonat. Odměnou pak bude parádní sleva.

A kolik tedy AirPods 2 budou stát? Krásných 3636 Kč. Každý si je bude moci pořídit v daný den a akce se nebude vztahovat na nejrychlejší z vás. Můžete si užít bezvadný poslech na vašem iPhonu, a to bez drátů či výdrží 5 hodin na jedno nabití (nebo nabíjecím pouzdrem až 24 hodin). S Apple Watch můžete nechat iPhone doma a jít si třeba zaběhat a spoustu dalších možností Instagramový účet Mobil Pohotovosti najdete tady. Určitě neváhejte zapojit i své přátele, protože pomohou nejen sobě, ale i vám.

Související články

Dnes nejčtenější

.