Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přílivová vlna po příchodu nových MacBooků Air a Pro na sebe nenechala dlouho čekat a nyní můžete starší Macy pořídit až s 20% slevou na iWantu. Na výběr je třeba z loňských Airů, Pro a najdou se tu i iMacy. Celkově máte velký výběr, a to až z 36 produktů.

Proč právě počítač od Apple? Mají elegantní a jedinečný design, krásný Retina display, který bude lahodit vašemu oku. Operační systém macOS je šitý těmto zařízením na míru a skloubí a vytváří tak jedinečnou souhru pro hardware a software. Jsou to stroje dělané pro práci, ale i zábavu.

Apple MacBook Air je tenký elegán, kterého můžete vzít všude sebou a nepocítíte jej na zádech nebo v ruce. Jeho předností je samozřejmě dlouhodobá výdrž na baterii a v loňské verzi nabízí úchvatný Retina display nebo čtečku otisků prstů. Základní verze, která obsahuje procesor Intel Core i5 s frekvencí 1,6 Ghz, 8 GB RAM, 128 GB disk a začíná na 30 990 Kč (35 990 Kč). Další Apple MacBook Pro 13″ je dělaný pro uživatele, kteří hodlají využít jeho výkon převážně pro práci a složitější úkony jako je střih videa či editace fotek. Základní verze, která obsahuje procesor Intel Core i5 s frekvencí 2,3 GHz, 8 GB RAM, 128 GB disk a bez Touch Baru začíná na 34 990 Kč (39 990 Kč). Najde se tu i Apple MacBook Pro 15″ s Touch Barem, s procesorem Intel Core i7 o frekvenci 2,2GHz, 16 GB RAM, SSD diskem o velikosti 256 GB a grafickou kartou Radeon Pro R555X s 4 GB paměti GDDR5. Pokud chcete stroj na doma, potom tu je sympatický Apple iMac 21,5″, který bude chloubou vašeho stolu a nabídne opravdu velkou porci výkonu a to za 37 990 Kč (45 990 Kč). Za tuto cenu nabídne Intel Core i5 s frekvenci 3,4 GHz, fusion diskem o velikosti 1 TB, 8 GB RAM nebo grafickou kartu Radeon Pro 560 s pamětí 4 GB VRAM.

Všechny zlevněné Macy najdete na této stránce, a to v různých variantách. Záleží pouze na vás, jaké konfiguraci a typu dáte přednost.

Související články

Dnes nejčtenější