Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Gradient Photo Editor

S aplikací Gradient Photo Editor můžete dle libosti upravovat všechny druhy fotografií od portrétů až po momentky. Gradient Photo Editor nabízí širokou škálu filtrů a různých nástrojů pro úpravy, které vaše fotografie promění v unikátní kousky.

Monkey List

Aplikace Monkey List představuje na první pohled jednoduchý, ale  výkonný a užitečný nástroj pro tvorbu seznamů úkolů. Monkey List redukuje vaše úsilí, vynaložené na zadávání úkolů, na naprosté minimum, a vy se tak můžete bez obav věnovat tomu, co je skutečně důležité.

Take a break – timer, reminder

Přestávku  si čas od času zaslouží ve svém dni každý z nás, ať už jste uprostřed práce, nebo se třeba učíte. Aplikace Take a break vám v doporučených intervalech vždy připomene, abyste si dali přestávku, umožnili tak odpočinek svému  mozku i zraku.

Brave Coquest

Brave Conquest je dobrodružstvím nabitá zábavná stategická hra, která řádně zaměstná vaše schopnosti taktického uvažování. Staňte  se králem ve své vlastní říši, vybudujte v něm vše potřebné a nezapomeňte ho také řádně chránit.

Shredder Simulator Games

Každý se se stresem vyrovnává jinak. Někomu vyhovuje meditace, jinému  cvičení, a někdo zase rád ničí věci. Pokud patříte do poslední jmenované skupiny, aplikace Shredder Simulator Games vám umožní zcela bez následků drtit vše, co vás napadne.

 

Související články

Dnes nejčtenější