Zavřít reklamu

I přesto, že se v nové verzi macOS nedočkáme iTunes jako takového, tak to rozhodně neznamená, že se některé jeho prvky neobjeví v jiné části systému. Jakým jiným způsobem bychom taky mohli spravovat naše iOS zařízení. Vzhledem k tomu, že většině uživatelů iTunes nikdy nevyhovovalo a nejspíše také nikdy vyhovovat nebude, tak se mohly „předvést“ ostatní společnosti se svými programy, které by mohly práci s iPhonem a iPadem zjednodušit. Nutno podotknout, že se to mnohým programům doopravdy podařilo. Jeden z nich je i program s názvem DearMob iPhone Manager, na který se podíváme v rámci této recenze.

iTunes je pro uživatele noční můrou

Vzhledem k tomu, že práce s iTunes je pro většinu uživatelů spíše noční můrou, tak vám asi ani nemusím odpovídat na otázku, proč byste si měli vybrat právě DearMob iPhone Manager. Pokud vám odpověď jistá není, tak je to především kvůli jednoduchosti, a také kvůli ušetření spousty nervů, které byste mohli ztratit při práci s iTunes. DearMob iPhone Manager používám už několik dnů a intezivně testuji všechny jeho funkce, které si v rámci této recenze rozebereme a vyzdvihneme ty nejlepší. Uživatelské prostředí programu je velice jednoduché a pokud máte alespoň základní zkušenosti s používáním počítače, tak vám můžu garantovat, že s programem DearMob iPhone Manager nebudete mít žádné problémy.

dearmob iphone manager recenze
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Nejlepší funkce DearMob iPhone Manageru

DearMob iPhone Manager je komplexní program, se kterým můžete provádět kompletní spárvu vašeho zařízení – dá se říct, že je to jakýsi manažer vašeho iPhonu. Ať už máte v plánu exportovat jakékoliv data, například v podobě fotografií, či kontaktů, anebo byste si chtěli do svého iPhonu bez nutnosti využití iTunes naimporotvat hudbu, tak samozřejmě můžete. A to samozřejmě není všechno. Využít můžete také záloh, které můžete pro bezpečnost šifrovat různými neprolomitelnými způsoby. Na výběr je například přenos dat z iPhonu se šifrováním 256-bit AES, 1024-bit RSA, PBKDF2 a Argon2. Váš iPhone můžete s pomocí tohoto programu také proměnit na přenosnou flashku. DearMob iPhone Manager totiž umožňuje zpřístupnění paměti k zapisování, tudíž si na iPhone můžete nahrát prakticky jakákoliv data, a poté je můžete využít kdekoliv jinde.

Práce s programem je velice jednoduchá

Jakmile spustíte program, tak se vám zobrazí jednoduchý rozcestník. Zde si jednoduše zvolíte, co zrovna potřebujete s vaším zařízením udělat. Pokud chcete pracovat s fotografiemi, tak kliknete na možnost Photo, pokud s hudbou tak Music, apod. V horní části se nachází pět největších ikon – Photo, Music, Video, Backup a Files. Níže se poté nachází dalších 10 ikon, kde nechybí například možnosti pro zobrazení kontaktů, knih, nahraných záznamů, aplikací, SMS zpráv a další. Se všemi těmito kategoriemi můžete po připojení telefonu prakticky ihned pracovat. Nutno podotknout, že program pracuje i s iOS 13, a to i přesto, že se tváří, že by s ním mohl být problém. Když už jsme nakousli kompatibilitu, tak DearMob iPhone Manager podporuje všechny iPhony od iPhone 5 až po iPhone XS. Samozřejmostí je také podpora všech nynějších iPadů.

dearmob iphone manager recenze
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zapojte se do soutěže o iPad mini!

Pokud se rozhodnete alespoň pro vyzkoušení DearMob iPhone Manageru, tak se můžete zapojit do soutěže o iPad mini, program VideoProc, anebo také o poukaz na Amazon v hodnotě 25 dolarů. Stačí se přesunout na stránky soutěže, kde vyplníte jednoduchý dotazník. Poté zadáte na webovkách váš e-mail pro případ, že byste vyhráli. Slosování proběhne již 8. srpna 2019, a proto si s vyplněním určitě pospěšte.

dearmob iphone manager recenze
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

K čemu všemu lze DearMob iPhone Manager využít?

Myslím si, že většina z vás by DearMob iPhone Manager používala především na správu fotografií a hudby. Správa fotografií je v tomto případě doopravdy velice jednoduchá. Stačí připojit iPhone, a poté kliknout na možnost Photos. Poté dojde k načtení všech fotografií, ze kterých už si můžete jednoduše vybrat ty fotografie, které chcete – klidně po jednom. Nejste tedy limitování například určitým obdobím. To samé však platí i pro přesun hudby, kontaktů, zpráv, apod. Líbit se vám může také funkce, pomocí které si můžete váš iPhone proměnit na čtečtku knih. Pomocí DearMob iPhone Manageru si totiž do iPhonu můžete jednoduše přenést jakékoliv knihy, které si zrovna chcete přečíst. DearMob iPhone Manager má v sobě také zabudovány různé nástroje. Kontakty či zprávy si můžete jednoduše převést do formátu DOCX/PDF/TXT a fotografie můžete z formátu HEIC jednoduše převádět na JPG. V sekci Apps si můžete jednoduše nainstalovat aplikace, které nejsou v App Storu a v sekci Bookmarks si můžete jednoduše nechat exportovat záložky ze Safari, například do Chrome či Edge na počítači.

dearmob iphone manager recenze
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Bezkonkurenční rychlost díky hardwarové akceleraci třetího stupně

Program DearMob iPhone Manager dále využívá hardwarové akcelerace třetího stupně, pomocí které zvládá všechny procesy o mnoho rychleji. Hardwarová akcelerace třetího stupně spočívá v tom, že program do procesů zapojí i grafickou kartu, čímž tak ulehčí procesoru, který pracuje na plné obrátky. Právě díky hardwarové akceleraci třetího stupně můžete v rámci sekund přesouvat 4K videa a fotografie z vašeho iPhonu do počítače a naopak. DearMob iPhone Manager zvládne přenést až 1000 4K fotografií v rámci jedné minuty – a to už je doopravdy úctyhodný výkon.

dearmob iphone manager recenze
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Závěr

Pokud hledáte skvělý program, který dokáže nahradit iTunes a dokonce jej i předčít, tak jste nyní narazili na zlatý důl. S pomocí programu DearMob iPhone Manager můžete jednoduše spravovat veškerá data uvnitř vašeho zařízení. Ať už se rozhodnete pro export fotografií, kontaktů, či zpráv, anebo import hudby bez nutnosti využití playlistů, tak se vám DearMob iPhone Manager určitě bude líbit. Nezapomeňte se také zúčastnit soutěže, ve které je hlavní cenou iPad mini, a také další hodnotné ceny. Pokud si chcete DearMob iPhone Manager vyzkoušet, tak můžete využít speciální akce, ve které dostanete současnou verzi programu zdarma. V případě, že byste chtěli využívat aktualizací a podpory, tak si DearMob iPhone Manager můžete zakoupit v plné verzi ve třech různých balíčcích. První z nich je na 1 rok pro 1 Mac za $39.95, druhý balíček s doživotní licecní na 2 Macy vás vyjde na $47.95 a třetí balíček s doživotní licencí na 3 Macy vás vyjde na $69.95.

Související články

Dnes nejčtenější