Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  FaceID je IMHO to nejlepší a vlastně i jediné, co Apple přinesl za posledních X let, takže bych to vnímal jako krok zpět. Nechápu lidi, kteří chtějí zpět TouchID, které navic v podání Apple pořádně nefunguje, narozdíl některých Androidu. Osobně nevěřím, že by senzory pro FaceID nešly zmenšit nebo přeuspořádat, aby se tím významné zmenšil výřez.

  Nikde jinde nefunguje TouchID lépe než u iphonu. A zadruhé, toto by bylo TouchID úplně nové generace, fungovalo by na úplně jiném principu, takže by mu už například nevadilo, že máte mokré ruce a pokud by bylo přes celý display, tak by to bylo super řešení.

  Jo a klasickě čtečky u spousty androidů fungují naprosto stejně, nebo i  rychleji než u iphonu a fungují na nich i gesta, o čem si může iphone nechat zdát.

  Pry gesta. Mám kolem sebe lidí s S10 a jinými top modely Androidů a nikdy gesta nepouživali.
  Nepotřebná blbost.
  A pro většina uživatelů mobilu je TouchID, tak jak funguje a rychlost na iPhone před X, jen vlhký sen.
  Co už si pamatuji tak v 6s fungoval spolehlivě a rychle.

  Teoreticky jakékoliv uchopení telefonu, pokud by ho odemklo, tak je stejné nebo lepší než FaceID.
  Pouze u platby by rovnou s potvrzovacím tlačítkem rovnou dochazelo k sejmutí otisků. Proč ne? Rychlejší, spolehlivější. Ale rozhodně méně „ku….ek“ v samotném telefonu.

  Vůbec nevíš o čem je řeč, protože u ultrazvukové čtečky s10 gesta nefungují. Já zase vím o lidech, kteří používají na čtečce např. gesto zpět. Rychlost čteček je dnes bleskurychlá.

  Sice jsem iphone s FaceID neměl, ale z mého pohledu by mi bylo úplně jedno jestli mám FaceID nebo TouchID. Ke každému musím udělat jiný pohyb a jestli se mi jedno otevře o pár setin/desetin déle nehraje takovou roli. Ale u TouchID mě třeba štve, že nelze odemknout při sportu (mokrém prstu). A jelikož by TouchID verze byla výrazně levněji, tak bych osobně bral tu s TouchID, pokud by bylo vylepšené.

  Taky ty lidi nechápu a stejně tak další zpátečnické kroky jako je začít vyrábět zase krabičku od mýdla typu SE :))))))

  Ať tam dají obojí – jak TouchID, tak FaceID. Ale ať to FaceID schovají do displeje a ten výřez odstraní…

  Zbožné přání, vím. Také vím, že by to nastřelilo cenu do oblak.. :D

  Nevadí ale asi bude konečně důvod vyměnit X, letos to zase vypadá na marnost. Zase těžko říct jestli se X už nezačne srát do roka, takhle dlouho jsem telefon nikdy neměl

  Ať to Apple vymyslí jakkoli, bude to opět dokonalé a krok správným směrem.

  Opět dokonalé. Doufám, že ironie, ale nevidím žádneho :) . U žádné jiné značky není tolik zákazníků, kteří jí mají jako modlu. S Applem mám dobré zkušenosti, ale to co předvádí teď, na to nemám slov. Problémy byly vždycky viz. G5 Quad, ale né v takové míře, jako dnes.

  Klávesnice, Baterie, Častější problémy s Logic Board, Ošklivý vzhled telefonů ( viz. Notch, subjektivní ), Ceny v době, kdy je Mac již obyčejné pc s jiným systémem, Předražené Psací stroje jako MacBook 12, Ohybné tablety a telefony, T2 Chip, Touchbar, IOS 11, Nesmyslná konektivita u MacBooků, Vyměnitelnost, V Keynote dostavá čím dál tím více prostoru animoji, podobné nesmysly a lži ( Prý, že HP Z Workstation v podobné konfiguraci jako Mac Pro stojí 8253$), atd.

  Na druhou stranu, má Apple aspoň kvalitní software (FCPX, macOS), Opět pořádný Mac Pro ( Nevěřím ovšem, že se to pořádně uchladí, obzvlášt když obě dvě Vegy Duo nemají aktivní chlazení ) a pěkné sídlo.

  Za mňa jednoznačne faceID. Osobne mám problém (a asi patrim medzi mensinu), ze sa mi supe dost koza na palcoch (ci uz kvoli sportu alebo inym dovodom). A pri TouchID som mal s tym ohromny problem. A nastavovat si TouchID na iny prst mi uz potom prislo dost neprakticke..

  Dle článku půjde asi o jeden z modelů bez výřezu .. takže půjde o topku s max cenou. Je velmi dobře, že apple má dnes tvrdou konkurenci. Jen je škoda, že už letos několik výrobců má plochu bez výřezů a iphone až za rok .. počítám, že za rok už budou bez výřezu u konkurence i levné modely pod 5tis :D Také vám příjde, jak rychle applu ujíždí vlak? každým rokem se to prohlubuje a dneska by to neviděl už jen němý člověk. V čem je chyba? Proč nestíhají držet alespoň krok?

  Vůbec nechápu, proč se neustále nějaký výřez řeší ?? Připadá mi to už jako celkem úchylka… Osobně mám na svém XS plochu kde je nahoře barva černá a při používání telefonu resp. otevření čehokoliv si toho už ani nevšimnu. A face ID je opravdu libovka :)), k zastaralým způsobům už bych se nevracel.

Vložte vlastní komentář

celý text