Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  a čo sa dalo vymysliet ? smatrphony už stagnuju z novymi technologiami sa posunut nie je kam… fotaky fotia dostatočne a je uprimne jedno či je jedna alebo 7 čočiek, jedine o čom sa teraz hovori su tenke alebo ziadne ramiky okolo telefonov, to čo pred par rokmi nikto neriešil tak teraz jedine hybe svetom… ale uprimne nie je to jedno či je tam dole ramik alebo nie je ? je to vec vkusu alebo nevkusu nech si to kazdy vysvetli ako chce… notebooky sa tiez nemaju kam posunut, su kazdym rokom tensie a lahšie, to je tak všetko… tak to proste Apple musi skušať inde (apple wach, earpods, homekit) alebo zacat sa skutočne orientovať viac na služby ako to robi prave teraz… uprimne mi je niekedy Tima luto, to neustale porovnavanie s Jobsom, Apple pred a po Jobsovi, Jobs bol jedinečna ikona a vždy bude ale proste zomrel treba ist dalej a myslim si že Apple ide dalej len obcas sa najdu ludia ktori to musia neustale porovnovat a pytat sa prečo teraz je to tak a nie inač alebo ako by to spravil Jobs… aj tak si myslim že ak by Jobs bol tu s nami doteraz bol by Apple na tom rovnako ako je teraz…

  Jediné co se povedlo? Face ID, aWatch, AirPods, HomePod, aTV, iPad Pro,aPencil, ToucBar, aMusic, AR Kit… Apple park je to jediný, co Šikmokuk ještě neobšlehnul, kdepak je inovace ostatních firem? Tak leda v dobře cílené a otravné reklamě na Drdloidu…

  Jsi dobrý trol :-D Soudruhu, pověz, co je to ta inovace?? Všiml jsem si, že ostatní podstatně rychleji nabíjejí, a to podstatně větší baterie. Takže kdykoliv během dne můžou třeba tvořit podstatně kvalitnější snímky. Nějak začínají zvládat obrazovky na 90-120 Hz. Taky tam začínají mít čtečky v displeji, bez velehnusných výřezů. Odladený OS je samozřejmostí i ve střední třídě. SW podpora taky. Reklama je zbozne přání jabkofanatiků.

  Zeptej se někoho, kdo používá „ryclonabíjení“ za půl roku používání, kolik mu vydrží baterka, iPhone je nejpoužívanější fotomobil na světě, což asi něco vypovídá o jeho kvalitě fotografií :). Iphone XS má 120Hz displej :D, čtečku v displeji si někdy vyzkoušej v praxi, co se týče ostatních výrobců, co použivají „face ID“, tak ho oblbne i pitomá fotka, proto ho nepoužívají ani na ověření bankovnictví :D Odladěný systém ve střední třídě a SW podpora na Androidu mluví za vše :D Nějak nechápu oslovení soudruhu, ale chápu, že vy uživatelé Hulahej si mezi sebou takto říkáte ;)

  iPhone sice ma 120hz displej ale refresh rate ma ubohych 60hz…Razer uz ma 120hz obnovovaci frekvenci dva roky. One Plus 7 pro ma 90 hz…tak tu ze sebe nedelj blba

  Citacky odtlackov prstov pod displayom su z pohladu spolahlivosti krok vzad. Su horsie ako prva verzia Touch ID od Apple.

  Používám rychlonabíjení a nemám nejmenší problém s životností baterky. Nebo myslíš „rychlonabíjení“ od Applu?

  IP je nejpoužívanější fotomobil na světě?? :-D :-D To se pozná jak??? :-D

  Ano, „faceid“ ostatních výrobců byl krok vedle, naopak čtečka v displeji je krok správným směrem – ultrazvuková čtečka pracuje perfektně.

  Ad 120Hz – to už ti odpověděli jiní, evidentně nechápeš o čem je řeč.

  SW podpora u střední třídy 4-10 tis. Kč je dneska standart na 2 letech. Vlajky mají standart 2 velké updaty.

  Používám jak iPX tak konkurenci z korejského poloostrova. Tak si nemusím lhát do vlastní kapsy.

  To Trueman – mluvíš asi o optické čtečce kterou najdeš v LCD panelech, ultrazvuková v LED funguje naprosto bez výhrad.

  Pepe bez urážky, ale je tato stránka pro tvoje finanční možnosti vůbec vhodná, nebo proč vůbec lezeš na stránky produktů které nechceš, nebo si je nemůžeš dovolit? :)

  Mag.net: To je nejrozumnější, co jsi v životě napsal, pochlub se po prázdninách paní učitelce, třeba dostaneš jedničku ;)

  Odvážím se tvrdit, že inovace opravdu není o něco rychlejší nabíjení, či lepší foťák s víc beďarama viditelnýma na centimetr čtvereční za bouřky v temném pralese. To, co inovujou všechny dvě společnosti, které to pochopily, jsou služby, dostupné přes sjednocený account, a to tak, že už to ani nevnímáme – maily, kalendáře, platby, fitness, hudbu, filmy, hry, nově bezpečnost a zdraví… Já to mám radši od Applu, dává mi smysl vymýšlet a zlepšovat jen hw, který jim do tohohle modelu sedí, ale nepopiratelně ani v Googlu neseděj mamlasové, kteří by si mysleli, že budoucnost od teď za pět let bude o obnovovací frekvenci a zvýšení počtu viditelných beďarů.

  Ano, domy tam spolunavrhují designéři telefonů, přehrávačů, tabletů, počítačů, hodinek, sluchátek a dalších blbin v jedné osobě.
  Je to prostě crazy národ:
  “Ive was Apple’s immediate choice to design the project, going on to work very closely together with Norman Foster across five years, designing every detail, from the glass panels to the elevator buttons.”
  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Apple_Park

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.