Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již tradicí, že Apple v polovině července spouští slevovou akci s názvem Zpátky do školy či chcete-li Back to School, v rámci níž mohou studenti vysokých škol, jejich rodiče, školní pedagogové, zaměstnanci a domácí učitelé na všech stupních nakupovat produkty od Applu se zajímavými slevami. A právě tato akce dnes odpoledne odstartovala i u nás.

Slevy padly na skutečně velké množství produktů, byť o žádný zázrak se mnohdy nejedná. Například základní MacBook Air můžete získat za 31 011 korun, tedy o 1979 korun levněji než je jeho běžná cena. Sleva se týká i dnes představeného 13” MacBooku Pro s Touch Barem, který studenty vyjde v základu na 36 650 korun namísto obvyklých 38 990 korun. Co se týče stolních počítačů, ty lze sehnat v případě iMacu už od 31 950 korun a v případě Pro verze za 131 591 korun. 

Apple nezapomněl ani na iPady. Například 11” iPad Pro lze sehnat za 22 070 korun, za nový Air pak zaplatíte v základu 13 910 korun. V obou případech se tak jedná o slevy v řády nižších tisíců korun. Při nákupu první generace Apple Pencil se pak dostanete na slevu jen několika set korun, jelikož vyjde na 2 330 korun. 

Slevy však nejsou to jediné, čím Apple v rámci akce Zpátky do školy odměňuje. Pokud se rozhodnete pro pořízení Macu, Apple vám přibalí sluchátka Beats Studio3 v ceně 6 959 korun zcela zdarma. K iPadům zase dostanete Beats Solo 3 Wireless. Za povšimnutí rovněž stojí tři měsíce studentské Apple Music za 9 korun či slevy na softwary. 

Akce Zpatky do skoly

Související články

Dnes nejčtenější