Zavřít reklamu

Vzhledem k tomu, že před několika dny vydal T-Mobile akci, pomocí které můžete získat neomezená data na celé léto zdarma, tak pro vás asi bude velmi těžké se dostat do fáze, že byste se na cestě nudili, anebo se nemohli dostat na sociální síť. Ne všude je však dostatečný signál k tomu, abyste se na mobilní internet mohli připojit. Dokonce i mnoho dnešních her potřebuje pro hraní internetové připojení. Pokud se tedy někdy dostanete na místo, kde jednoduše není připojení internetu a chtěli byste se zde na pár chvil zabavit, tak pro vás mám tip na jednu skrytou hru v aplikaci, kterou možná většina z vás používá v iOS na denní bázi. Pojďme se společně podívat, jak skrytou hru zapnout, a jak si ji můžete zahrát.

Jak aktivovat skrytou hru v iOS

Vše, co k aktivování skryté hry v iOS potřebujete, je internetový prohlížeč Google Chrome. Ten stáhnete zdarma z App Storu, anebo pomocí tohoto odkazu. Po instalaci stačí Google Chrome spustit a nemít k dispozici připojení k internetu. Poté přejděte na jakoukoliv stránku, například na letemsvetemapplem.eu a počkejte, dokud se na obrazovce nezobrazí informace o tom, že není k dispozici připojení k internetu. Zprávu bude doplňovat obrázek malého dinosaura, na kterého klikněte. Poté se aktivuje skrytá hra, ve které onoho dinosaura ovládáte. Vaším cílem je se dostávat přes překážky, které se na obrazovce objeví. Kaktusy můžete přeskakovat pouhým tapnutím na obrazovku, pterodaktylům se v pozdější části hry vyhnete posunutím prstu shora dolů.

Pokud byste si tuto hru chtěli vyzkoušet i tehdy, kdy máte k dispozici připojení k internetu, tak můžete. Musíte si ale v ovládacím centru aktivovat mód letadlo, a poté také deaktivovat Wi-Fi. Poté stačí postupovat naprosto stejně, jako je popsáno výše. Hra sice není bůhvíjak skvělá a propracovaná, rozhodně vás však zvládne alespoň na krátkou chvíli bez internetu zabavit.

iPhone Xs rose gold

Související články

Dnes nejčtenější

.