Zavřít reklamu

Bez různých úprav našich fotografií se v dnešní době neobejdeme. Snad každý z nás má své oblíbené filtry, své snímky různě vylepšuje, ořezává, nebo jim propůjčuje umělecký vzhled. Aplikací, sloužících k úpravě fotografií, je plný internet, a může být těžké se v nich zorientovat a najít tu pravou, navíc ne každý chce do úprav svých snímků investovat horentní sumy. Proto vám v dnešním článku představíme hrstku užitečných aplikací, za které nezaplatíte ani korunu, ale přesto vám pomohou dovést vaše fotky z dovolené k dokonalosti.

Takto vypadá nový iOS 13:

Prisma

Fotografický editor s názvem Prisma se zhruba před dvěma lety těšil velké popularitě. Někteří ho milovali, jiní nenáviděli. Pravdou je, že Prisma nabízí řadu zajímavých funkcí. Jednou z nich je možnost porovnání neupravené a upravené fotografie v reálném čase, možnost opravdu důkladného přizpůsobení aplikovaných filtrů i možnost naprosto klasických úprav bez nutnosti používat typické „prismácké“ filtry. Tak proč to nezkusit?

[appbox appstore id1122649984]

Vinci – AI Filters

Aplikace Vinci slibuje proměnění vašich fotografií v umělecké díla za pomoci neurálních sítí a umělé inteligence. Nabízí možnost vylepšení a úprav fotografií, aplikace nejen uměleckých filtrů a různých efektů a pochopitelně také možnost sdílení. Bezplatné využívání aplikace Vinci je nicméně podmíněno přítomností vodoznaku u fotografií ve vysokém rozlišení.

[appbox appstore id1137403308]

Dreamscope

Dreamscope má jednu obrovskou výhodu – díky tomu, že se jedná o web, je nástrojem opravdu pro všechny bez ohledu na operační systém. O webu Dreamscope lze bez nadsázky říci, že opravdu promění vaše fotografie v umělecká díla. Chcete z vlastního portrétu udělat akvarel nebo olejomalbu? Pro Dreamscope to není žádný problém. Web navíc neprovádí žádnou kompresi vašich fotografií.

DeepArt

DeepArt také patří mezi weby, které vám umožní proměnit fotku vaší chalupy třeba v malbu v impresionistickém stylu. Používání DeepArt je zcela zdarma, podmínkou je ale registrace, a budete také muset počítat s tím, že výsledné rozměry vašich upravených fotografií budou vždy činit 500 x 500 pixelů. Jejich vygenerování bude také nějakou dobu trvat.

NeuralStyle.Art

Neuralstyle.Art je výkonný webový nástroj s nabídkou báječných uměleckých efektů, které můžete aplikovat nejenom na vaše fotografie, ale také na videa. I zde máte na výběr mezi placenou variantou a bezplatnou verzí, se kterou se pojí určitá omezení.

Pixlr X

Pixlr je další z řady skvělých webových nástrojů pro úpravu fotografií. Nabízí spíše základní nástroje pro jednodušší úpravy, právě proto se ale hodí pro každodenní jednoduchou práci s fotografiemi, aniž byste si pro tyto účely museli stahovat nějakou aplikaci.

Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější