Zavřít reklamu

Je tomu jen pár dní, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že Apple zvýšil datový limit pro stahování aplikací na mobilním internetu a už tu máme z tohoto soudku novinku další. S příchodem iOS 13 totiž tento otravný limit nadobro zmizí – tedy v případě, že to tak budete chtít. 

I takto vypadalo představení iOS 13: 

V Nastavení přibyla v iTunes & App Store sekce Stahování aplikací, která slouží právě pro správu stahování na mobilních datech. Na výběr budete mít celkem ze tří možností “reakcí”, které se vám zobrazí na displeji iPhonu v případě, že překročíte 200 MB limit – konkrétně Vždy povolit, Zeptat se, pokud velikost přesáhne 200 MB a Nejprve se zeptat. Díky tomu tak budete mít správu svých dat a stahování pod perfektní kontrolou a zároveň budete moci v případě nouze využít datové připojení daleko více než doposud. 

Jedná se o vylepšení, které mnozí jablíčkáři vyžadují již dlouhé roky. Zatímco konkurence se totiž přesně touto věcí již nějaký ten pátek chlubí, Apple se až doposud držel skutečně striktních a do jisté míry nesmyslných limitů. Například ještě v září roku 2017 jsme mohli přes mobilní data stahovat jen 100 MB. Tento limit záhy Apple navýšil na 150 MB, aby jej mohl před pár týdny zvýšit na 200 MB a s příchodem iOS 13 úplně zahubit. 

Související články

Dnes nejčtenější