Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Rádi byste si pořídili MacBook, ale odrazuje vás jeho vysoká cena? Máme pro vás řešení. U našeho partnera Mobil Pohotovost totiž můžete zakoupit více než 200 kusů použitých MacBooků v perfektním stavu, se zárukou a hlavně za vynikající ceny. 

Za skvělou cenu 16 990 korun tu seženete třeba MacBook Air (2017) se 128 GB úložištěm, který je zřejmě nejlegendárnějším laptopem Applu. Tomu se však vzhledem k jeho léty prověřenému designu, výdrži baterie, kompaktním rozměrům a svítícímu jablíčku na víku nemůžeme divit. I jeho novější verzi z loňského roku lze u MP zakoupit jako použitou za parádních 26 490 korun. Ta se sice již svítícím jablíčkem pyšnit nemůže, zato nabízí parádní Retina displej či Touch ID pro odemykání či schvalování plateb skrze Apple Pay. 

Náročnější uživatele potěší široká nabídka MacBooků Pro, ve které naleznete jako “vstupní” modely, tak i ty high-endové. Namátkou můžeme zmínit třeba MacBook Pro 2017 se 13” displejem, 256GB úložištěm a Touch Barem jen za 30 990 korun či MacBook Pro 2018 se 13” displejem, procesorem i5 a Touch Barem za 37 990 korun. V nabídce však naleznete samozřejmě i daleko výkonnější děla s 15” displeji a obřími úložišti. 

Kompletní nabídku použitých MacBooků si můžete prohlédnout zde, popřípadě na prodejně MP na ulici Spálená na Praze 1.

MacBook rose gold 12"

Související články

Dnes nejčtenější