Zavřít reklamu

Přestože jsme se vydání druhé vývojářské bety iOS 12.4 dočkali teprve před osmi dny, už tu máme její další verzi. Pokud se tedy i vy řadíte mezi registrované vývojáře a ve svých zařízeních máte nainstalovaný vývojářský profil, neváhejte a stahujte. Update se objeví klasicky v nastavení. Kromě bety iOS 12.4 můžete na svá zařízení nainstalovat u druhé vývojářské bety watchOS 5.3 a tvOS 12.4.

Zřejmě nejzajímavějším systémem je iOS. V tuto chvíli však není jasné, jaká všechna vylepšení nové systémy v čele s iOS 12.4 přinesou. Pravděpodobně se však jedná o poslední verze iOS 12, tvOS 12, macOS 10.14 a watchOS 5, takže se v nich Apple pokusí vychytat poslední chybové mušky, aby se po jejich vydání mohl již naplno upnout k blížícím se iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 a watchOS 6. V případě iOS 12.4 se pak spekuluje ještě nad doplňky pro Apple Card, která dorazí v létě. Nová verze tohoto systému jí tak může svým způsobem chystat pole působnosti.

novinkách, které se v betě objeví, vás budeme zítra v případě, že budou stát za to, informovat. Pokud byste však na něco narazili i vy, určitě se se svým objevem pochlubte do komentářů.

iphoneios12-fb

Dnes nejčtenější

.