Zavřít reklamu

5 zajímavých aplikací z App Store, které by vám tento týden neměly uniknout (19.5. 2019 – 26.5. 2019)

|
Kategorie:iPad
Diskuze
|

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

DocuShow PDF Reflow

S aplikací DocuShow PDF Reflow si můžete na svém iOS zařízení pohodlně a bezpečně prohlížet dokumenty ve formátu PDF. Aplikace umožňuje upravení vzhledu dokumentu tak, aby bylo jeho čtení na iPhonu co nejlepší, ale zachovává původní fonty, barvy, obrázky a další prvky.

DocuShow PDF Reflow
DocuShow PDF Reflow
Developer: AppBlit LLC
Price: Free+

Light Sleep Box

Aplikace Light Sleep Box byla vytvořena pro všechny úzkostlivé spáče, pro které je ranní probouzení. Probudí vás decentním, ohleduplným, postupným rozsvícením uzamčené obrazovky v tu pravou chvíli, čímž vám významně zpříjemní ráno.

Light Sleep Box
Light Sleep Box
Developer: Spacerock
Price: 25,00 Kč

Zombie Night Terror

Zombie Night Terror je strategická akční hra s oblíbenou zombie tématikou. Zombie apokalypsa je náročná a životu nebezpečná situace. Dokážete v ní úspěšně obstát?

Zombie Night Terror
Zombie Night Terror
Developer: Plug In Digital
Price: 149,00 Kč

SINKR 2

SiNKR 2 je minimalistická puzzle hra, která je přímým nástupcem oblíbené SiNKR. SiNKR 2 nabízí důvěrně známý herní princip v novém, nápaditém prostředí, které pořádně potrápí vaše mozkové závity.

SiNKR 2
SiNKR 2
Price: 49,00 Kč

Godzilla Defense Force

Vaším úkolem ve hře Godzilla Defense Force bude ubránit slavná města před útoky hrozivého obřího monstra. Ve hře se setkáte nejenom s legendární Godzillou, ale i s dalšími monstry z 29 různých kultovních filmů.

Godzilla Defense Force
Godzilla Defense Force
Developer: NEXON Company
Price: Free+

Zdroj: Unsplash


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek