Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No jestli to přenesou do USA, tak to potěš babku. Američané jsou líní a já nechci mít ajFoun špinavý od burgeru. Trumpeta bude rád, že splnil, co slíbil, ale co zákazníci po celém světě? Myslím, že Apple v budoucnu na to doplatí a dotkne se to nás, oveček. Ale ostatní asijské země jsou fajn, jsou to pracovití lidé… Osobně bych výrobnu postavil někde vedle D1. Dobrá dostupnost, lidé pracovití, berou nízké mzdy a pro naši ekonomiku jednozančné plus.

    Právě naopak. Doufejme, že se t ona kvalitě podepíše naprosto zásadně a že to Apple položí. Ať si Trumpeta sklidí to, co zasel.A my se v práci konečně zbavíme těch blbých iPhonů.

    Jo vsude clanky ze telefon za 40k nikdo nechce kupovat a ze by mel dokonce zlevnit, to se ale nestane, akcionari chteji stale stejne zisky a doted se tezilo z levne pracovni sily v Cinr tak si mohli marze vysroubovat na maximum, ted se karta obrati a je jasne ze levnejsi nez cinane jim to nikdo nebude delat a to se odrazi na cene… iP 11 bude jeste stejna cenova hladina ale 12ka bude uz o poznani drazsi. Dovede si nekdo predstavit kdyby to Trump dotahl do finale a vyrobu fakt presunuli do USA ? Pak bude iPhone startovat na 1500$ :D

    Americká prasátka se pokusila pomocí lží a manipulací, která ochotně převzala naše banánová prasátka, očernit Huawei, protože překonalo dokonalost ikony nepřemožitelné USA – Applu a ono se to obrátilo proti nim – kdo by to čekal? Snad jen tupej američan a jeho českej poskok asi těžko!!!

Vložte vlastní komentář

celý text