Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Plotnovy disk v imacu taky podava brutalni vykon

  HDD je skoro úsměvné, to je fakt.

  Na druhou stranu jsem četl, že pokud má base-model iMac v plánu dat třeba ne recepci do hotelu nebo na kancelářskou práci v Numbers, tak tam mi to dává smysl. Prostě když chceš dělat cokoliv navíc, pochopitelně volíš mnohem rychlejší a mnohem dražší SSD.

  Mimochodem, jsem ze staré školy, a HDD z roku 1994 slouží doteď. Jak na tom budou SSDčka?

  Jo “mnohem drazsi” ssd, usmevne. I3, 8 giga ramek a ssd stoji 10 tisic, skoda ze u imacu za 40 tisic nezbyly prachy na ssd, jaka smula.

  HDD je skoro úsměvné, to je fakt.

  Na druhou stranu jsem četl, že pokud má base-model iMac v plánu dat třeba na recepci do hotelu nebo na kancelářskou práci v Numbers, tak tam mi to dává smysl. Prostě když chceš dělat cokoliv navíc, pochopitelně volíš mnohem rychlejší a mnohem dražší SSD.

  Mimochodem, jsem ze staré školy, a HDD z roku 1994 slouží doteď. Jak na tom budou SSDčka?

  jj, na recepci má plotna benefity, můžeš například recepční čumět minutu na kozy než se načte faktura

  aab: A to dává smysl!!!
  Mě se pořád líbí, jak non-Apple uživatelé zhazují AppleFans a naopak :-D tak tohle my smysl vážně nedává!
  Ať si každý koupí, co chce a co mu vyhovuje. Nevyhovuje ti např. v macMini za ty prachy napájený SSDčko na desce, nekupuj, poskládej a odlaď si stroj, který máš za třetinovou cenu, hoď na něj Hackintoshe a neřeš.

  Xx – Pokial viem, ty si vyberies aky chces mat disk v iMacu… Niekomu je rychle SSD na 2 veci, ked v nom robi len beci vo Photoshope alebo kancelarsku pracu. Btw v PC desktopoch sa uz nepozuivaju plotnove HDD?

Vložte vlastní komentář

celý text