Zavřít reklamu

Od vydání iOS 12.3 nás dělí sice teprve dva dny, ale Apple se už pustil do beta testování další verze jeho aktuálního operačního systému. A aby toho nebylo málo, rozjel spolu s beta testy iOS 12.4 i testování tvOS 12.4, macOS 10.14.6 a watchOS 5.3. Pokud tedy patříte i vy mezi registrované vývojáře, neváhejte a stahujte. Nové systémy byste již měli vidět v nastavení svých zařízení.

Takto to vypadalo, když Apple představoval iOS 12:

V tuto chvíli není jasné, jaká vylepšení nové systémy přinesou. Pravděpodobně se však jedná o poslední verze iOS 12, tvOS 12, macOS 10.14 a watchOS 5, takže se v nich Apple pokusí vychytat poslední chybové mušky, aby se po jejich vydání mohl již naplno upnout k blížícím se iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 a watchOS 6. V případě iOS 12.4 se pak spekuluje ještě nad doplňky pro Apple Card, která dorazí v létě. Nová verze tohoto systému jí tak může svým způsobem chystat pole působnosti.

O novinkách, které se v betě objeví, vás budeme zítra v případě, že budou stát za to, informovat. Pokud byste však na něco narazili i vy, určitě se se svým objevem pochlubte do komentářů.

 

iOS 12

Související články

Dnes nejčtenější