Zavřít reklamu

Ano, dalo se to čekat. Rockstar v uplynulých měsících postupně aktualizoval své legendární hry, aby si je konečně naplno užili i majitelé nejnovějších iPhonů a iPadů a nyní se dostalo i na další parádní titul. Řeč je o Grand Theft Auto: Chinatown Wars z roku 2010. Tento titul se od ostatních dílů série, které si na jablečných mobilních zařízeních můžeme zahrát, liší tím, že se nejedná o předělávku hry z počítačové či konzolové verze.

Chinatown Wars byl totiž díl určený přenosným handheldům. Na jaře roku 2009 vyšel na Nintendo DS a později ve stejném roce na PlayStation Portable, tedy PSP. Jablečná zařízení iPhone a iPod Touch se dočkala vydaní na začátku roku 2010 a iPad na jeho konci. Tato hra je tedy dostupná už mnoho let a přesto se o ni stále Rockstar stará. Po GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Max Payne Mobile a Bully vydal Rockstar update i pro Chinatown Wars. Ten zajistí plné rozlišení u nejnovějšího iPadu Pro a zároveň roztažení hry přes celý displej u iPhonu X a XS.

Posledním titulem od Rockstaru, který stále na tento update čeká, je tak Grand Theft Auto III. A vzhledem k trendu posledních měsíců je pouze otázkou času, kdy se ho také dočká, stejně jako hra Chinatown Wars. Ta je na App Storu k dispozici za přijatelnou cenu 129 Kč a určitě by neměla chybět žádnému fanouškovi městských akcí. Tak snad se po vlně updatů starších titulů dočkáme i vydání těch novějších. Takové GTA V nebo například Red Dead Redemption by jistě uvítala spousta hráčů.

[appbox appstore id344186162]

Související články

Dnes nejčtenější