Zavřít reklamu

Apple teprve před krátkou chvíli do světa novou verzi operačního systému macOS, která nese označení 10.14.5. Této novinky jsme se konečně dočkali po vydání již šesti testovacích verzí, avšak moc změn nás bohužel nečeká. Jestliže vám doposud váš Mac nenabídl zmiňovanou aktualizaci, dostat by se k vám měla během následujících několika hodin.

Koncept hybridního systému (Thomas Weinreich):

Verze operačního systému macOS 10.14.5 se primárně soustředí na opravu několika chyb a měla by taktéž zajistit vylepšení celkové výkonnosti. Spolu s touto aktualizací současně vyšly i ostatní systémy, jejíchž hlavní body se týkaly aplikace TV. Té se však naše jablečné počítače prozatím nedočkaly a my si tak budeme muset počkat až na macOS 10.15. Z čeho se však můžeme radovat je přidání podpory AirPlay 2, díky čemuž můžeme snáze sdílet videa, fotky hudbu a další obsah, a to přímo do chytrých televizorů, které touto funkcí disponují.

Nových operačních systémů bychom se měli dočkat již za pár týdnů, jelikož se od Applu očekává představení systému iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 a zmiňovaný macOS 10.5, a to při příležitosti konference WWDC, která se koná na počátku června.

template_macos_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.