Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel pan Google nechce být sám, kdo jebe na své uživatele a tak se snaží pošpinit i Apple. Vzhledem k tomu, že vypustili do světa takovou sračku jako je Android se ani nedivim

  Tak to co jsi vyblil ze sve pusy, je bravurne vyjadreni.

  Ahoj-to Martin- vždyť má iOsak pravdu! Proč se rozčilujes! Navíc, nikdo není bez viny, všichni porušují pravidla ochrany os. údajů.
  A Android? Škoda cokoliv dodávat!
  Jses jako ten Google! Někdo napíše svůj názor a někdo jiný je hned dotčený. Ze je tvůj názor min. urážející ti nevadí. Nejspíš mas nějaký problém a nevíš, co s nim! Anebo ti Google platí za kritiku jeho samého apod.

  Stacilo mi ako mi raz zablokovali gmail ucet, ze pre podozrivu aktivitu… ked som pisal do gmailu tak mi ho odblokovali pod podmienkou ze si pridam telefonne cislo inač nemam sancu svoj ucet použivať…

  Místo blábolení by měl raději dohlédnout na to, aby se z toho zasekaného balastu zvaného „Android“ stal konečně pořádný operační systém. Zatím je to pouze bloatware, hromady reklam a škodlivý software (až 97% malwaru a podvodných aplikací je zacíleno na Android), což se už běžně vyskytuje i v oficiálním obchodě Google Play.

  A tenhle komentář vychází z tvojí reálné zkušenosti s používáním Google Pixel nebo jiného telefonu z nedávné doby v podobné ceně s čistým Androidem nebo jen píšeš, co sis někde přečetl?
  Nic není černé nebo bílé, každá platforma má nějaké pro a proti a nemyslím si, že by jedna byla obecně o tolik lepší, spíš to záleží na osobních preferencích. Chceš kvalitní multitasking -> Google, chceš delší podporu -> Apple, chceš rychlé nabíjení a velkou baterií -> Android, chceš perfektní ekosystém -> Apple, atd.

  Až na to že podľa poslednej štatistiky Garminu, najviac malvéru zachytili na Androide. Presne číslo si nepamätám, ale tuším to bolo 99,99%. To je trocha rozdiel oproti 3% ktoré proklamuješ ty aka názor internetového trola vs tvrdé dáta. Play Protect denne naskenuje 24 miliónov appiek.
  PS: čo vravíš na to že pixel 3 má vyššie hodnotenie bezpečnosti ako iPhone XS??

  Tomas Butora a na to si přišel jak? Aktivně používám iPhone XS a dva Androidy (Pixel 3 a Galaxy S10) a oba jsou naprosto v reklamách a „balastu“ totožné. Navíc, Android mi šlape podstatně rychleji než lagApple. Sice XSko samo o sobě běhá parádně, ale při přímém srovnání s Pixelem, jde vidět, jak je XSko viditelně o HODNĚ pomalejší! Takže, než tady začneš kydat hnůj na konkurenci, tak si alespoň na čas pořiď něco od konkurence, ať tady ze sebe neděláš zbytečně debila.

  Poridit si Android muze jen nekdo kdo ma v hlave nasr…

  Nevím no, ale Apple od vydání IPhone X pouze o své zákazníky přichází. Stačí se podívat na čísla prodejů Iphonů. Samozřejmě za to můžou téměř nulové inovace a exponenciálně rostoucí cena.

  Od IPhone 4S až doposud jsem vlastnil pouze IPhone, ale poslední telefon, který pro mě má smysl je 8 PLUS. XR je drahý odpad s rozlišením kalkulačky a pravidelnými reklamacemi a XS / XS max jsou předražené s minimem inovací oproti 8 Plus, který se již dá sehnat zánovní od 10ti tisíc.

  klasický astroturfing

  XR má výrazně větší displej než iPhone 8plus 5,5″-> 6,1″
  v době uvedení na trh byl 8 plus dražší než XR $799 -> $749
  počítám, že za dva roky bude zánovní XR taky kolem 10000kč

  FruFru, tak ty jsi IKONA, tady na LSA, platí tě za troling? Né, počkat, asi máš sám v hlavě nasrá… když sis koupil mobil za 40K a v září budeš hned za dalších 40K upgradovat. Gratuluji, inteligente, to je ta výhoda Apple :-) Navíc propad ceny tvého stroje o cca 30-40% ceny ti přeju, užij si to, mozkový atlete :-)

  Tak to je kec, jakožto bývalý uživatel Google můžu říct, že to je holý nesmysl. I to jak google vystupuje v Číně, blokuje obsah podle nařízení vlády apod. Není snad svoboda vědění a projevu základní právo člověka ? Nevěřím mu ani slovo… Informace prodává neustále, po přihlášení k google účtu nás neustále sleduje napříč weby a podává informace druhým, viz AdSense ! Dále Android, povolení k fotoaparátu, sledování polohy i poté co je vypnuta atd atd. je toho spooousta

  Bejval jsem tak klidnej a vyrovnanej clovek nez mi dali v praci sluzebak s androidem 😂…

  Tak to mám přesně, ale naopak, dali mi v práci iPhone, hrůza a o nervy 😂…
  btw: když nezvládneš Android, asi budeš jeden z těch Ynteligentů, kterým když někdo na desktopu posune ikonu trošku jinam, hned volají technika, že se jim rozbil počítač a mají z toho infarkt :-D

  niečo sa deje, včera správa, že Google zabuduje do Chrome ochranu proti sledovaniu a teraz toto…. heh… mám pocit, že Google niečo kuje, lebo mi to pripomína známe „zledej kričí chytte zlodeja“… nič nie je náhoda… môj názor je, že Google našiel iný spôsob ako špehovať používateľov a Apple platforma mu v tom bráni, tak začína mediálny tlak na Apple aby sa s ním potichu dohodol a nejakých tých omrvinkách…. inak to, že desktopový Google bude mať ochranu proti sledovaniu je pekný vtip, hlavne preto, že to nič nehovorí o mobilnom svete, ktorý je už omnoho väčší ako ten desktopový 😀 😀 😀

  Myslím, že tomuto způsobu chování se odborně říká bájná nebo také bájivá lhavost. Ten člověk si patrně ani neuvědomuje, jaké nepravdy prezentuje.

  Jednak nikde není řečeno že Apple něco prodává a už vůbec ne podloženo. Jen se chtě zviditelnit jeden neznámý ředitel společnosti plkem že Apple prodává svá zařízení draho a že tedy bezpečnost zaručuje pouze bohatým.
  Google zase honem jakoby pracuje na bezpečnosti, aby uklidnil veřejnost a aby se zase na něco velkého nepřišlo.

Vložte vlastní komentář

celý text