Zavřít reklamu

Ne vždy jsou aplikace tak vyladěné, jak bychom chtěli. Skvělým příkladem byl i Outlook od Microsoftu, který na Apple Watch 4. generace nefungoval zrovna nejlépe. Softwarový gigant se zavázal problémy s ciferníkem Infograph odstranit, a nyní vydává aktualizaci 3.22.0, díky níž je Outlook na chytrých hodinkách Applu mnohem inteligentnější a rychlejší než dříve.

Jedná se v podstatě o přidání komplikaci kalendáře Outlook do ciferníku Infograph hodinek. Ten mají pouze Apple Watch 40 nebo 44 mm díky většímu displeji, takže se aktualizace starších modelů netýká. Funkci lze využívat k rychlému zobrazování dalších naplánovaných událostí a jejich časů, jak znázorňuje obrázek v galerii. Společnost Microsoft uvedla, že aktualizace zahrnuje také podstatné zvýšení rychlosti, která je nyní dle vyjádření tvůrce doslova blesková. Ačkoliv mnozí z řad běžných uživatelů Outlooku příliš neholdují, patří k nejrozšířenějším e-mailovám klientům na světě. Zejména ve větších firmách je téměř základem, jak v zahraničí, tak u nás. Podobné aktualizace jsou tedy pro rostoucí počet uživatelů zccela nezbytné.

Microsoft uvedl, že chce, aby aplikaci používalo/mohlo používat co nejvíce uživatelů, což je patrně také důvodem, proč vyladil Outlook pro poslední generaci Apple Watch. Práce přitom pokračují velmi rychle, teprve začátkem tohoto roku prošel Outlook pro iOS redesignem. Velmi brzy se uživatelé dočkají také tmavého režimu (dark mode), jehož obliba v poslední době stále stoupá.

Outlook na Apple Watch - vylepšení

Související články

Dnes nejčtenější