Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iphone SE 64GB koupen 2017 cena 17 000Kč s iOS 9 vydrž až 3dny prohliženi webu 15hodin v pohodě , 2018 cena 10 000Kč iOS 10.3 vydrž 1.5dne prohliženi webu 8Hodin . 2019 cena 6-7000kč vydrž 0.5dne prohliženi webu max 2hodiny !!! kondice baterie 90% at jde do prdele cely APPLE !!

  Chci kompaktni telefon a takový už apple nenabizí kromě SEčka , kdyby aspon byla možnost se vratit na iOS9 toto je maras .. a to jejich ARkit zapnul jsem to na 4minuty a -26% z baterie :D:D .. a to same na ipad mini 4 ..

  Jsem na tom podobně, sere mě to jak svině. Ta výdrž je neuvěřitelně dole.

  hrozne no .. jsem z toho taky neštastný zkoušel jsem vše factory reset nový soft všechno .. dneska mi za noc v letovem režimu za 7hod sezral 12% jen tak .. neskutečnéé .. jak tam byl iOS 9 tak se to nedalo vubec vybít

  Klasický problém řízených laboratorních testů versus testy v reálu (které ale nemají řízený průběh). Jednoduše řečeno, pokud si v laboratoři nastavím vysílač na 60 % a zapnu telefonování, tak dostanu výsledek X. Pokud vezmu telefon a budu s ním telefonovat v běžném prostředí, bude mi signál kolísat, bude kolísat signál i samotných BTS dle zatížení, můj telefon bude skákat mezi různými BTS, možná bude i měnit typ sítě (3G/4G apod.)… K výsledku X se nedostanu. A když ten test zopakuju několikrát, dostanu různé výsledky s nějakým rozptylem.

  Čili dokud nebude jednotná specifikace, jak má testování výdrže fungovat, budeme takovéhle zprávy číst vždy a všude. Ostatně se to týká skoro jakékoliv elektroniky (o takové spotřebě aut ani nemluvě, to bychom se tu pouštěli do úplně jiné diskuse).

  Jedna zkušenost s tabletem. V době kdy to byla novinka (rok už si nepamatuji) jsem zakoupil ipad2. Po pár letech si ho přivlastnila dcerka a tak jsem zkusil menší tablet od Samsungu ale žádný vořezávátko, něco kolem 8tis. Dítěti se teď koupil novější iPad a tak pro starší hledám využití. Překvapil, jak a kolik ještě vydrží baterka a to ho dcerka rozhodně nešetřila.

  No výdrž u iPhonu X katastrofální , nebylo tomu tak vždy ale až v poslední době . Dřív jsem nabíjel třeba jednou za 2,5 dne , teď nabíjím tak 1-2x denně a to ho používám minimálně . Jinak on Apple nelže , jen neříká celou pravdu ! Pokud iPhone položí v laboratoři kde je maximální signál, stabilní teplota, ztlumí reproduktor na minimum a telefon nechá ležet nehybně na stole tak je jasné že se oni na tu výdrž dostanou ale uživatel nemá šanci se na to dostat . stejně tak to je s prohlížením webu , s minimálním jasem , s připojením n a stabilní wifi signál a pročítání bílého textu na černém podkladu atp… tak to jim taky vyjde ta výdrž stejně tak to je s přehráváním hudby atp…

  No před 2 lety, byl iphone 7 prej nejlepší na výdrž ze všech iphonů a přitom nevydržel ani den a  na testu baterie podle dostupných videí, je ze všech nejhorší ! A to apple zrovna pěkně kecal. Já druhý den koukal jako blázen, když jsem ráno odcházel do práce před 8 hodinou se 100 procenty a večer v 7 při běžným používání bylo 0% a už se m musel znova nabíjet.

  Mne baterka pěkně štve. Když bylo  nové byla to pecka. Po dvou letech začal zlobit. To se dá chápat. Reklamace displeje dostal jsem nový tel a v něm šla baterka do prdele po dvou měsících. Po výměně baterie opět stejný stav. Dva měsíce a konečná. Podotýkám že vše v origo servise. Žádný šméčko. Takže  je fajn, ale baterie nic moc. A foťáky by měli taky vylepšit. Zatím u nich zůstávám.

Vložte vlastní komentář

celý text