Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj, Apple je přesně v autorem článku uvedené době a bude hůř. Důkaz :
  1 během cca 2let je tzv. na světě napr. již 3 verze iPhonu(7, 8, 11), což je o tom, ze Apple propaguje kvantitu před kvalitou, což je opak S. Jobse.
  2 Tím Cook na S. Jobse nemá ani náhodou. Je to jen šéf firmy bez vize, nic více.
  Nejen proto se Apple propadá na úroveň Samsungu a China produktu.
  Nicméně přeju Applu brzký budicek a min. naplnění odkazů S. Jobse, ať byl jakýkoliv.

  … záhodno, abyste dospěli a přijali fakt, že SJ zemřel v roce 2011. Už není a nikdy nebude, Apple půjde dál cestou odpovídající aktuální době i bez SJ.

  Ten proces už začal a jestli apple něco nezmění tak to dopadne špatně. Paradoxně nejvíc škodí nekritická základna fanboyů, kteří koupí cokoliv co má na sobě jablko. Vytváří tak dojem, že ještě není tak špatně…
  Opustit ekosystém applu není jednoduchý ale taky to není nemožný. A když už ho zákazníci opustí tak si přístě zatraceně rozmyslí se vracet

  …. nikdy neexistoval. Celé je to zoufalý omyl pramenící ze schematických pouček. Sorry. Apple se už dávno stal světem, který jste přestali chápat a rozumět mu.

  Myslim, ze sa Apple mudro sustreduje na sluzby nakolko iPhone, iPad su hotove produkty tak ako macbooky a ludia ich uz nemenia casto pretoze neje dovod. Treba si uvadomit, ze nebyt iPhonu tak Apple nezazije ten hipe a niesu ziadne iPady, hodinky, sluchadla… Proste im to s ty telefonom vyslo. Kebyze nekupim v tom case iPhone 3G tak dnes isto nemam 2. macbook, 4ty iPad, 2he hodinky, … Zisky z teleofnov budu len klesat a treba ich minumalne vykryt v sluzbach. Dalsi boom bude len vtedy ak pridu s kompletne novym zariadenim ktore zmeni nejake odvetvie. Resp. zoberu nieco co ludia pouzivaju denne a ukazu ako sa to s novymi technologiami da robit podstatne lepsie.

  myslíš až samsung dotáhne folda? a microsoft hololens?

  Samsung už někdy něco dotáhl? Tuším, že tak Fold 5 bude už OK, otázkou je, zda o to lidi vůbec budou stát. A holo jsou super, ale taktéž už je to X let stará věc a každá nová verze je pouze pro vývojáře… Takže nic moc.

Vložte vlastní komentář

celý text