Zavřít reklamu

Služba Apple Arcade, představená koncem března, dorazí na naše jablečná zařízení na podzim tohoto roku. Přinese s sebou více než 100 her, které budeme moci za určitý měsíční poplatek hrát. Každý titul si užijeme kromě iPhonů a iPadů také na Macích a Apple TV a vybírat budeme moci z nejrůznějších žánrů. V tomto seriálu si postupně hry z nabídky Arcade představíme, aby si každý z vás mohl vytvořit seznam těch, které ho opravdu zajímají. Dnešním titulem je Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

Hru Oceanhorn 2: Knights of the Lost Real je počinem vývojářů z herního studia Cornfox & Bros. Ti mají na svém kontě pouze titul Death Rally a první díl Oceanhorn, který však sklízel velmi kladná hodnocení. Pokračování s podtitulem Knights of the Lost Realm je ve vývoji už více než dva roky a na prvních gameplay záběrech je to rozhodně znát.

Titul je dobrodružným RPG a mnoho hráčům může na první pohled připadat velmi podobný některé z her ze série Zelda od Nintenda. A přirovnání je to zcela správné, protože inspirace například nejnovějším dílem The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch je zcela zřejmá. To rozhodně bereme jako pozitivum, protože tento titul je považován za jedno z nejlepších RPG roku 2017. A na jablečných zařízeních si Zeldu zřejmě nikdy nezahrajeme, takže budeme rádi alespoň za Oceanhorn 2.

Opět, jako u většiny her, není zatím známo mnoho podrobností, ale k dispozici je i poměrně dlouhé gameplay video, které si můžete pustit níže. To nám dává celkem přesnou představu o tom, jakým titulem Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm bude. A my se na něj velmi těšíme.

Související články

Dnes nejčtenější