Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    pro mě jde apple s křížkem po funusu, už mám pár předplatných služeb a měnit je nebudu- na filmy HBO GO, muziku- Tidal a na hry Xbox a Game pass, chtěl jsem si koupit apple TV ale tam nebylo O2 TV- čili taky měli smůlu
    apple jde pozdě a trh je docela přesycen nabídek těchto předplatných služeb, jako asi se najde dost apple fanatiků co si nějakou tu službu budou předplácet ale nemyslím si že jich bude dost aby se dostali nějak moc do kladných čísel

    No vidiš, já zas nepoužívám ani jednu službu co píšeš. Tedy mimo HBO GO, jinak ještě Netflix, Apple Music a Apple Movie, samozřejmě s Apple TV, což mi přijdě hodně super. Ke všemu kvalita Apple Movie respektive Apple TV je trochu někde jinde než Netflix nebo HBO GO. A jedno velké plus beru to, že si Apple TV převezme ovládání od TV, tedy dá se ovládat normálním ovladačem od TV, jedniný co musím, ATV probudit. AArcade bude super, ke všemu pokud pojede výkonově na zařízení. S xboxem si na iPadu toho moc nezahraješ… A taky Xbox mi přijde pro mě jako čtyřicátníka úplná zbytečnost. Obrovská kráva do police.

    až budou na iPadu takové hry jako na xbox a budou podporovat xbox ovladač, pak se můžeme bavit. Do té doby je iPad na hry použitelný asi jako magnetická tabule. :-)

    Není snad výhodou předplacených služeb to, že jí můžete kdykoli ukončit nebo přejít k jiné „kvalitnější“ službě? Váš komentář nedává ekonomicky vůbec žádný smysl.

Vložte vlastní komentář

celý text