Zavřít reklamu

5 zajímavých aplikací z App Store, které by vám tento týden neměly uniknout (7.4. 2019 – 14.4. 2019)

|
Kategorie:iPad
Diskuze
|

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Pixelmator Photo

Aplikace Pixelmator Photo přichází exkluzivně na iPad. Nabízí plnou podporu RAW souborů, možnost vylepšování a úprav fotografií s pomocí umělé inteligence. Pixelmator Photo je komplexní a profesionální nástroj pro úpravu vašich fotografií.

Pixelmator Photo
Pixelmator Photo
Developer: Pixelmator Team
Price: 129,00 Kč

Thumbnail Maker

Thumbnail Maker je výkonný nástroj, který vám na vašem iOS zařízení pomůže vytvořit během chvilky originální obrázky bez nutnosti profesionálních zkušeností v oblasti grafického designu.

Thumbnail Maker
Thumbnail Maker
Developer: Krupali Gadhiya
Price: Free+

Word Scanner – Scanner App

Aplikace Word Scanner promění váš  iPhone ve výkonný skener, schopný rychle a spolehlivě skenovat papírové dokumenty, knihy, časopisy, ale také nápisy na tabuli nebo ručně psané poznámky.

Flippy Pancake

Nedaří se vám mistrně obracet palačinky v reálném životě? Vyzkoušejte si tuto schopnost aspoň na svém iOS zařízení – přinejmenším tak napácháte méně škod. Kolik palačinek se vám povede?

Flippy Pancake
Flippy Pancake
Developer: Full Fat
Price: Free+

Rusty Pup

Vaším úkolem ve hře Rusty Pup bude dovést ztracené štěně zpět domů. Cesta povede temným labyrintem plným nástrah, ale také překvapení. Na pomoc si můžete vzít důmyslné mechaniky,  které vám cestu usnadní.

Rusty Pup
Rusty Pup
Price: 129,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek