Zavřít reklamu

7 her a aplikací na iOS, které jsou dnes zcela zdarma (11.4. 2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

SHINE – Journey Of Light

SHINE je jedinečná cesta atmosférickým světem světla a stínu. Hra vás vyzývá k odpočinku od stresového života a k nalezení míru. 40 úrovní vás vezme na cestu nádhernými barevnými světy, kde budete hledat ztracené přátele.

SHINE - Journey Of Light
SHINE - Journey Of Light
Price: 79Kč 79,00 Kč

Tinyclouds Weather

Tinyclouds dává vaši předpověď do mini světa. Využívá aktuální podmínky venku a vytváří na nich krásnou živou scénu. Můžete si vybrat ze dvou samostatných scén: Miniburg a Woodland. Aplikace také zahrnuje 24-hodinovou a sedmidenní předpověď, současné podmínky, jako je vlhkost a rychlost větru.

Tinyclouds Weather
Tinyclouds Weather
Developer: Mikel Steffen
Price: 25Kč Free+

Tiny Defense 2

Armáda zlých strojů je zpět! Miniroboti potřebují znovu vaši pomoc! Vítejte v Tiny Defense 2, což je zcela nová úroveň špičkové a okouzlující hry. Je zpátky s vylepšenou hratelností, grafikou a spoustou nového obsahu. Převezměte velení a obhajte svou planetu!

Tiny Defense 2
Tiny Defense 2
Developer: Picsoft Studio
Price: 79Kč 79,00 Kč+

HappyTruck: Explorer

Silnice je zablokovaná, proto se svým náklaďákem budete muset využít desek, dřeva nebo kamenů, abyste se mohli z jednoho místa dostat na druhé. Samozřejmě stále budete potřebovat dodávat ovoce na trh. Čím více přivezete, tím více bodů dostanete!

HappyTruck: Explorer
HappyTruck: Explorer
Developer: 3g60
Price: 49Kč 49,00 Kč+

AlphaBlur Image Effects

AlphaBlur Effects využívá neuronovou síť a umělou inteligenci pro automatické rozdělení pozadí a popředí na vašich fotografiích a díky svým speciálním efektům výtvory neuvěřitelně zkrášlí! Efektů je spousta, mezi ty nejpoužívanější patří zejména zaostření či rozostření, „bokeh“ nebo turbulence.

AlphaBlur Image Effects
AlphaBlur Image Effects
Developer: Maxim Chernousov
Price: 49Kč 25,00 Kč+

Thunderspace ~ Rain & Thunder

Thunderspace vám během dne nedovolí soustředit se na veškerý hluk kolem vás. Velkolepá technologie reprodukce zvukového pole přináší realistické, vysoce kvalitní zvukové prostředí s otevřeným prostorem nad běžnými stereofonními sluchátky.

Thunderspace ~ Rain & Thunder
Thunderspace ~ Rain & Thunder
Developer: Franz Bruckhoff
Price: 79Kč 79,00 Kč+

Remote Control for Mac

Proměňte svůj iPhone nebo iPad na dokonalé dálkové ovládání pro váš Mac. Použijte zařízení iOS jako trackpad a klávesnici nebo spusťte libovolnou aplikaci z libovolného místa v domácnosti. 

Remote Control for Mac - Pro
Remote Control for Mac - Pro
Developer: Evgeny Cherpak
Price: 299Kč 249,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek