Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Když tento nový Air představili, tak jsem využil slevy a za úplně stejnou cenu koupil radši PRO 10,5 (2017). Má sice starší procesor (pořád vynikající v praxi i benchmarku), ale lepší displej a repráky. Bohužel po 12 dnech jsem si všimnul trvale svítícího bílého bodu na bílé ploše. Jestli tam byl od začátku nebo se objevil dodatečně netuším, prostě si ho všimnul až při testu kreslícího programu, kde je bílá plocha. Předtím pracoval vždy s nějak barevnou obrazovkou a tam to tolik vidět nebylo, na černé vůbec. Tak je v reklamaci. Docela zklamání. Ještě mi v servisu řekli, že občas bývají ohnuté, i nové kusy. Tak teď jedu na pět let starém AIR a funguje perfektně, takže jsem asi neměl utrácet.

    Taky se teď rozhoduji mezi iPad Pro 10,5 a nebo novým IPad Air

    Už mám druhý PRO 10,5” a je perfektní. Kromě zmíněných lepších repro a displeje (promotion) má i lepší foťák 12 Mpx s clonou 1,8.

    Ja mam uz druhy 10,5 pro 2017 (prvni mi dcera cim dal casteji brala, az si ho privlastnila) a jsem naprosto happy. Plne sklo by se mi sice libilo, ale tech ohybu se vazne bojim. A zminovane procko je vice nez skvele a plne dostacujici ve vsech smerech.

    Ještě dodám, že nový AIR má 3 GB RAM a PRO 10.5 má 4 GB. Ale taky je dražší, sleva byla jen prvních pár dní po oznámení nového Airu. Jinak po dvou dnech jsem v servisu měl připravený nový kousek. Doporučuju nainstalovat ScreenTest a prohlídnout důkladně displej, hlavně u bílé a černé plochy. A zkontrolovat z boku, že není prohnutý.

Vložte vlastní komentář

celý text