Zavřít reklamu

Dnes IKEA konečně světu odhalila své chystané produkty řady Symfonisk. Ty vznikly ve spolupráci s výrobcem reproduktorů Sonos a bude se jednat o chytrá zařízení, která v sobě budou obsahovat zabudovaný Wi-Fi reproduktor. Díky kooperaci těchto dvou společností se dočkáme stolní lampy za asi čtyři tisíce korun a menší poličky, která v přepočtu vyjde na necelé 2 300 korun.

Představené produkty řady Symfonisk:

Každé zařízení se bude ovládat pomocí aplikace Sonos a podle výkonného ředitele výrobce reproduktorů se dá zvuková kvalita stolní lampy přirovnat k jejich reproduktoru One. Lampa bude disponovat dvěma digitálními zesilovači třídy D, jedním výškovým reproduktorem a jedním středovým reproduktorem. Jak lampu samotnou, tak i poličku, budeme moci spárovat a využít je tak pro ozvučení například hned celé místnosti. Obě zařízení taktéž budou plně podporovat jablečný AirPlay 2. V současné době na italském YouTube kanále společnosti IKEA taktéž vyšla neveřejná reklama, v které je zobrazeno možné využití chytrých reproduktorů, které zároveň poslouží jako nábytek.

Podrobnějších informací ohledně chystaných produktů řady Symfonisk bychom se měli dočkat již velmi brzy. Od společnosti IKEA se očekává finální představení řady během milánského veletrhu nábytku, který odstartuje již zítra a bude trvat až do 14. dubna. Všechny představené produkty by se posléze měly začít prodávat až v srpnu letošního roku a my se rozhodně máme na co těšit. Koupíte si takovouto lampičku nebo poličku? Dejte nám o tom vědět do komentářů.

Související články

Dnes nejčtenější