Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak v tomhle vůbec nevidím žádný problém jediný stroje na kterým mi nefunguje netflix je nintendo switch a apple watch :D Jinak to clovek pusti uplne vsude a nativne ..

  Stejne ten airplay je dobrej tak na to si pustit fotku, vecne bud nestiha obraz nebo zvuk. Je to podobne dotazene jako airdrop

  Tak to máš někde něco špatně.. V mém případě funguje AirPlay naprosto bez problémů od HD až po 4K … a nemám sebemenší problém ani s AirDrop.

  AirDrop míval kdysi problém, teď už je to pár let super a maká to skvěle. AirPlay se mi seká taky, přitom 5 GHz TimeCapsule…

  u airplay mi to je jedno ale mohli by pridat podporu pro zrcadleni pres HDMI .. treba takový horizon nejede pres HDMI kabel z ipadu takze na dovolene musime cumet na tabletu na TV vecer :/

  Překlad důvodu Netflix „…je pro nás zbytečné zařízení rozlišovat…“ je nesprávný. Ve skutečnosti tam píší „nedokážeme zařízení rozlišit“ – tedy že je údajně omezují možnosti AirPlay pro ověření, zda posílají stream na Apple TV (u které mají jistotu co se s obrazem stane) vs. na nějaké jiné zařízení (o kterém nic neví), takže je pro ně bezpečnější to zaříznout úplně.
  Čili teoreticky, kdyby AirPlay umožnil aplikaci dozvědět se jestli se bude posílat na Apple TV nebo něco jiného, tak by mohli povolit posílání přes AirPlay pouze na Apple TV. Nicméně AirPlay je de facto standard implementovaný přímo v operačním systému, a zařízení podporující AirPlay jsou na něj certifikována, tedy aplikace si nemůže rozhodovat o výběru na které AirPlay zařízení bude posílat a na které ne, jelikož by si pak zákazník začal stěžovat že jeho Samsung, LG nebo nějaká jiná TV má logo AirPlay a přitom z Netflixu to nejede zatímco na Apple TV ano – tak jak to s tou AirPlay certifikací vlastně je, že?

  Povedal by som, že je to len odveta. Apple si berie slušné peniaze od Netflixu za to, že si predplatíte službu priamo cez appku v ios. Nasledovať bude možno iné služby.

  Apple pred časom stopol v appkach možnosť,aby si spotify, netlix a podobne služby priamo v appke odkázali na platbu cez web. Dôvod je prozaicky, z každej platby cez appku v ios má apple percentá .To sa niektorým službám nepači, to percento. Takže sú to tie ich vojny, na ktoré môže doplatiť jedine zákazník.

Vložte vlastní komentář

celý text