Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Magic Translator

Aplikace Magic Translator dokáže extrahovat text z tištěných zdrojů a okamžitě ho přeložit do patnácti různých jazyků. Překládat můžete nejenom klasické dokumenty, ale i recepty v kuchařkách, poznámky, menu v restauracích, manuály, články v novinách nebo text na obalech produktů.

[appbox appstore id1436319013]

Groovepad – Beat Maker

Staňte se DJem s aplikací Groovepad – Beat Maker, která vám umožní probudit v sobě umělce. Nabízí obsáhlou knihovnu všech možných žánrů, zvuků a rytmů, a umožňuje pohrát si s efekty a smyčkami.

[appbox appstore id1454398991]

Light Editor

Rádi upravujete své fotografie, ale ještě jste nenarazili na nástroj, který by vám vyhovoval? Můžete vyzkoušet Light Editor – takřka profesionální aplikaci, která vám pomůže se základními i pokročilými úpravami vašich fotografií.

[appbox appstore id1455210203]

Dungeon Warfare 2

Dungeon Warfare 2 je sequel hry Dungeon Warfare, náročné strategie ve stylu tower defense. Stáváte se v ní pánem doupěte, které musíte ochránit za pomoci důmyslných pastí.

[appbox appstore id1453661259]

Slope Run Game

Vítejte v bláznivé hře, kde jde především o rychlost a šikovnost. Jste připraveni rozjet se na maximum a zároveň se úspěšně vyhnout všem možným překážkám, které se vám postaví do cesty?

[appbox appstore id1456716814]

Mindsweepeer: Puzzle Adventure

Když brouzdáte něčí myslí, je těžké rozlišit vzpomínku od představy. Doktorka Amy Harrisová úspěšně vynalezla lék na genetický mor, někdo se ale vloupal do vládní laboratoře a infikoval ji. Vy se ve hře stáváte tím, kdo musí v hlavě doktorky nalézt lék, než bude pozdě.

[appbox appstore id1457254879]

Dnes nejčtenější

Další články