Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já osobně bych se tomu vůbec nedivil. Čína se neustále pohybuje v moderních technologiích několik kroků napřed oproti zbytku světa a jsou na inovacích „závislí“, to už je takový jejich životní styl. A pokud něco za tímto životním stylem začne zaostávat, tak to i rychle opustí.

  Ahoj, kdyby v tomto pr. Apple neexistoval, China nation by nejen v segmentu mobilních tel. byl v pravěku. A to platí ve všem.
  Neukvapuj se, Adame, Čína již dávno není tou Čínou z doby min. před několika set lety. China, nebýt napr. USA a Evropy, by se jeste houpala na lianach.

  Ale tu sa bavíme o prítomnosti a momentálne je čína na tom tak že keby chcela tak uvrhne EU a aj USA do doby kamennej .

  mam rad apple.
  ale ich posledne roky mi pripominaju posledne roky Nokie (myslim tej original finskej ked bola este na vrchole)… pokial nezaberu, ujde im vlak presne tak ako svojho casu usiel vlak Nokii alebo Blackberry. Huawei a Samsung davaju za posledny rok na trh vlajkove lode lepsie, alebo minimalne porovnatelne a za vyrazne nizsiu cenu.

  Ahoj, bohužel to tak již nějakou dobu vypadá, jelikož ten průběh je velice similarni. A těch bezpečnostních chyb, to je velký problém pro firmu honosici se nejbezpečnějším ekosystemem!! Navíc, pokud nepůjdou s cenou svých produktu hodně dolu, prodělaji kalhoty, protože již dlouho platí – vysoká cena NEZARUCUJE kvalitu. A toto již dávno ví cely svět.

  Evidentne to spousta iovci nevi, kdyz kupuji lowend hw za premiovou cenu jenom kvuli oprasku japka, nemyslis?

  Copak animoji a vše odchylky a úchylky vyjadřující emoji, které se s každou aktualizací postupně rozšiřuje, nepovažujete za dostatek inovací? Teď ještě možnost platit za obsah všeho druhu, no jéje, kdo by to byl před rokem řekl. Apple prostě zůstává inovativní firmou, takhle dokonalej business plán jinde nemají 😁

Vložte vlastní komentář

celý text